Dodaj do ulubionych

Program do pisania

IP: *.chello.pl 04.05.05, 13:37
Chce zapytac jak nalezy odinstalowac istniejacy juz program do pisania w moim
przypadku to WORD 2000 , chce zainstalowac Office 2003, slyszalem ale nie
wiem czy polega to na prawdzie ,ze duzo zalezy tu od poprawnego
odinstalowania istniejacego juz programu,zeby nowy dzialal bez zarzutu..
Co mam wykonac ??
Obserwuj wątek
    • gray Re: Program do pisania 04.05.05, 13:40

      office 2003 po znalezieniu starszej wersji pakietu oferuje upgrade ale jezeli
      koniecznie chcesz odinstalowac to start -> panel sterowania -> dodaj/usun
      programy. tam znajdz na liscie microsoft office 2000 i kliknij 'odinstaluj'.
      • pietrok Re: Program do pisania 04.05.05, 13:59
        Ok ale worda nie mam w opcji dodaj/usun,tylko w starcie,z reszta nie ma opcji
        po kliknieciu prawym usun,tylko usun z tej listy .. :(
        • gray Re: Program do pisania 04.05.05, 14:01

          no to ja nie wiem jak ten office byl instalowany - jak nie ma to nie ma,
          instaluj 2003 na to co jest.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka