Gość: julian
IP: *.chello.pl
04.05.05, 13:37
Chce zapytac jak nalezy odinstalowac istniejacy juz program do pisania w moim
przypadku to WORD 2000 , chce zainstalowac Office 2003, slyszalem ale nie
wiem czy polega to na prawdzie ,ze duzo zalezy tu od poprawnego
odinstalowania istniejacego juz programu,zeby nowy dzialal bez zarzutu..
Co mam wykonac ??