Gość: Maciek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.05, 14:30 Jesli np obraz zmienia kolor z jasnbego na np czarny to slychac takie trzaski z tylu jak podczas wylaczania monitora. Czemu tak sie dzieje i czy to jest normalne? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: niktabc@vp.pl Re: Trzeszczacy monitor CRT IP: *.toya.net.pl 26.05.05, 14:43 normalne NIE JEST - dlaczego nie wiem - cos nawala!!! Link Zgłoś