Gość: iwona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.05, 14:26 Jak ja mam korzystać z tego programu? Czy coś jeszcze trzeba zainstalować/ to mi się nawet nie chce otworzyć:(( Link Zgłoś Obserwuj wątek