IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.05, 14:26
Jak ja mam korzystać z tego programu? Czy coś jeszcze trzeba zainstalować/ to
mi się nawet nie chce otworzyć:((
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka