Dodaj do ulubionych

POMÓŻCIE!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.05, 12:50
Foldery sieci web - właśnie taka ikonka pojawiła mi się ni z tego ni z owego
w "moim komputerze" i nie mam pojęcia jak siętego pozbyć, niby mi to nie
wadzi, ale nigdy wcześniej tego nie miałem, mam Win XP prof, wiecie jak
siętego pozbyć? Z góry dzięki.
Obserwuj wątek
    • mbucz Re: POMÓŻCIE! 29.06.05, 13:22
      A prawym przyciskiem myszy i usuń... nie działa?
      • Gość: adga Re: POMÓŻCIE! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.05, 16:13
        Nie ma takiej opcji

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka