Gość: adga
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
29.06.05, 12:50
Foldery sieci web - właśnie taka ikonka pojawiła mi się ni z tego ni z owego
w "moim komputerze" i nie mam pojęcia jak siętego pozbyć, niby mi to nie
wadzi, ale nigdy wcześniej tego nie miałem, mam Win XP prof, wiecie jak
siętego pozbyć? Z góry dzięki.