Gość: Helix
IP: 195.116.26.*
24.05.01, 08:20
Płytkę CD-RW zformatowałem u siebie (Teak 512-EB oraz Nero Burning Rom).
U kolegi zgrałem na tę płytkę trochę danych. Już w domu: po włożeniu do napędu
CD dane są widoczne itd. natomiast kiedy chciałem płytkę sformatować, po
włożeniu do nagrywarki okazało się, że jest ona niewidoczna, po prostu "nie ma
nic w napędzie". Dodam, że dane nagrywane były na nagrywarce Yamaha oraz
WinOnCD. Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego tak się dzieje i co z tym problemem
zrobić.Czy z moją nagrywarką jest coś nie tak?