Gość: ewelka
IP: *.man.rsk.pl
19.09.05, 18:55
Witam. Od jakiegoś czasu przy każdym uruchomieniu komputera włącza mi się sprawdzanie dysku. Nie jest to jednak dysk z systemem tylko inna partycja. Mój system to XP. Co to może być? Dlaczego tak się dzieje?