forest21
30.12.05, 08:05
Witam. Używam od dłuższego czasu BitLord'a. Mam XP SP2, jestem w sieci
(Passive IP), czy ktoś mógłby podać prawidłową konfiguracje BitLorda dla
takiej sytuacji, ponieważ ostatnio nic nie mogę sciągać po zainstalowaniu
pełnych uaktualnien XP i BitLord'a 1.1