Dodaj do ulubionych

BitLord - konfiguracja

30.12.05, 08:05
Witam. Używam od dłuższego czasu BitLord'a. Mam XP SP2, jestem w sieci
(Passive IP), czy ktoś mógłby podać prawidłową konfiguracje BitLorda dla
takiej sytuacji, ponieważ ostatnio nic nie mogę sciągać po zainstalowaniu
pełnych uaktualnien XP i BitLord'a 1.1
Obserwuj wątek
    • forest21 Re: BitLord - konfiguracja 03.01.06, 22:01
      nikt nie pomoże ??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka