08.01.06, 12:58
Cześć! Chciałęm się zapytać czy da sie tym programem ściągać pliki z innych
serwerów niż z tego do którego jesteśmy podpięci z firmy? Jeśli tak to w jaki
sposób?! Z góry dzieki! Miłego dnia!
Obserwuj wątek
    • panpikpok Re: Dc++ 08.01.06, 15:54
      jeżeli twoj komputer ma dostep do internetu a nie tylko sieci wewnetrznej,
      odpowiedz brzmi 'da sie'

      prawdopodobnie nie masz zewnetrzengo IP, a ze sciagajac z sieci wewnetrzenj
      mozesz miec ustawione w DC++ 'Active', wiec prawdopodobnie wystarczy zmienic to
      na 'Passive' (jedna z poczatkowych zakladek w 'opcjach').

      Wtedy sproboj polączyć się z jakimś hubem szukając go np w 'Public Hubs'
      Jeżeli nie wyświetla ci żadnej listy hubow, możliwe ze w ustawieniach nie ma
      żadniej isty hubow wpisanej... poszukaj takiej opcji jak: 'hublist' i wpisz tam
      adres:
      www.hublist.org/PublicHubList.config.bz2 albo
      www.hublist.org/PublicHubList.xml.bz2
      PS. Zeby wejsc na wiekszosc hubow publicznych musisz udostepnic iles GB danych
      (i to uzytecznych danych (filmy, muzyka..) a nie np: Windows czy Program Files)

      W sumie wszyskto pisze z pamieci bo nie mam DC++ przed soba, no i na czuja bo
      nie sprecyzowales w czym doklanie lezy problem. Jak zdefiniujesz problem
      dokladniej to mysle ze i pomoc bedzie dokladniejsza ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka