veyron_7 08.01.06, 12:58 Cześć! Chciałęm się zapytać czy da sie tym programem ściągać pliki z innych serwerów niż z tego do którego jesteśmy podpięci z firmy? Jeśli tak to w jaki sposób?! Z góry dzieki! Miłego dnia! Link Zgłoś Obserwuj wątek
panpikpok Re: Dc++ 08.01.06, 15:54 jeżeli twoj komputer ma dostep do internetu a nie tylko sieci wewnetrznej, odpowiedz brzmi 'da sie' prawdopodobnie nie masz zewnetrzengo IP, a ze sciagajac z sieci wewnetrzenj mozesz miec ustawione w DC++ 'Active', wiec prawdopodobnie wystarczy zmienic to na 'Passive' (jedna z poczatkowych zakladek w 'opcjach'). Wtedy sproboj polączyć się z jakimś hubem szukając go np w 'Public Hubs' Jeżeli nie wyświetla ci żadnej listy hubow, możliwe ze w ustawieniach nie ma żadniej isty hubow wpisanej... poszukaj takiej opcji jak: 'hublist' i wpisz tam adres: www.hublist.org/PublicHubList.config.bz2 albo www.hublist.org/PublicHubList.xml.bz2 PS. Zeby wejsc na wiekszosc hubow publicznych musisz udostepnic iles GB danych (i to uzytecznych danych (filmy, muzyka..) a nie np: Windows czy Program Files) W sumie wszyskto pisze z pamieci bo nie mam DC++ przed soba, no i na czuja bo nie sprecyzowales w czym doklanie lezy problem. Jak zdefiniujesz problem dokladniej to mysle ze i pomoc bedzie dokladniejsza ;) Link Zgłoś