10.01.06, 09:16
Nie słychać w głośnikach muzyki z płyt audio CD. Czy winą jest brak
podłączonego kabelka audio od napędu CD do karty dźwiękowej? Mandriva.


Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • tymon99 Re: Audio CD 10.01.06, 13:06
      najprawdopodobniej. druga możliwość, to ściszony w mikserze dźwięku suwaczek cd
      audio.
    • wincenty.pipka Re: Audio CD 11.01.06, 12:48
      A jeśli rzeczywiście nie masz tego kabelka
      to możesz w progrmie kscd (którego prawdopodobnie używasz do odtwarzania)
      ustawić bezpośrednie przesyłanie dzwięku (z doświadczenie wiem że chodzi dosyć kulawo)
      lub też użyć pragramu kaffeine który dobrze radzi sobie z płytkami dzwiękowymi.



    • koaa Re: Audio CD 12.01.06, 17:07
      a nie łatwiej odkrecic kawałek blachy i zobaczyc czy jest kabelek niz sie pytac?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka