ellesine 10.01.06, 09:16 Nie słychać w głośnikach muzyki z płyt audio CD. Czy winą jest brak podłączonego kabelka audio od napędu CD do karty dźwiękowej? Mandriva. Pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek
tymon99 Re: Audio CD 10.01.06, 13:06 najprawdopodobniej. druga możliwość, to ściszony w mikserze dźwięku suwaczek cd audio. Link Zgłoś
wincenty.pipka Re: Audio CD 11.01.06, 12:48 A jeśli rzeczywiście nie masz tego kabelka to możesz w progrmie kscd (którego prawdopodobnie używasz do odtwarzania) ustawić bezpośrednie przesyłanie dzwięku (z doświadczenie wiem że chodzi dosyć kulawo) lub też użyć pragramu kaffeine który dobrze radzi sobie z płytkami dzwiękowymi. Link Zgłoś
koaa Re: Audio CD 12.01.06, 17:07 a nie łatwiej odkrecic kawałek blachy i zobaczyc czy jest kabelek niz sie pytac? Link Zgłoś