Gość: bodo
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.04.06, 19:39
od paru dobrych lat używam OpenOffice, ale dzis pierwszy raz spotkała mnie przykra niespodzianka: w końcu nakłoniłem kolegów w
pracy, żeby spróbowali OpenOffice 2.0.2 zamiast starego Worda97. na kompie mamy Win98 (1-sza edycja). instalacja jakoś przebiegła,
niby wszystko jest ok., ikonka Writera jest - tylko sam Writer nie chce się otworzyć: po kliku na jego ikonke klepsydra przez
parę sekund sie obraca, po czym znika i program się nie otwiera.
dodam, że nastąpiło to po przeinstalowaniu Windowska poprzedzonym formatem dysku (komp był juz tak zaśmiecony po 5 latach, że
trzeba było wszystko wyzerować i od nowa założyc system operacyjny).
ktoś wie, dlaczego tak jest?
(potem juz w desperacji zainstalowaliśmy tego Worda97 - i on działa...)
ps. sorry, powtarzam wątek, bo wcześniej pomyliłem temat z nickiem!