Dodaj do ulubionych

Catalyst Control Center

IP: *.poch.com.pl / *.poch.com.pl 27.04.06, 07:50
Czy istnieje, a jak tak to skąd można ściągnąć spolszczenie do Catalyst
Control Center?!
Obserwuj wątek
    • Gość: ATI ati obuzie ! Re: Catalyst Control Center IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 07:56
      Ze strony...PRODUCENTA czyli firmy ATI !!!

      Tak jak ZAWSZE takie sprawy - ze stron PRODUCENTA sprzętu !!!

      Najnowsze wersje sterowników i tego dodatku ATI Multimedia Center są już
      tłumaczone na język polski. :)

      Linku nie podaję bo chyba już wiesz jak znaleźć ATI w internecie skoro
      znalazłeś to forum.

      • Gość: Andrzej Re: Catalyst Control Center IP: *.poch.com.pl / *.poch.com.pl 27.04.06, 08:06
        Byłem tam i jakoś nie znalazłem polskiej wersji.
        • Gość: ATI ati obuzie ! Re: Catalyst Control Center IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 08:41
          Gość portalu: Andrzej napisał(a):

          > Byłem tam i jakoś nie znalazłem polskiej wersji.

          ŹLE SZUKAŁEŚ !

          Poszukaj jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcza raz...az do skutku !

          One SĄ TAM NA PEWNO i aż piszczą żeby je ściągać !!! :D


          A jak nie znasz języka angielskiego to podpowiem, że:

          POLISH - to własnie chodzi o język polski a nie pastę do butów ;
          DRIVER - to chodzi o sterowniki a nie kierowcę TIRa ;
          WINDOWS XP - to chodzi o wersję systemu operacyjengo a nie windę .
          DOWNLOAD - to coś ze ściąganiem .

          .
          • Gość: Andrzej Re: Catalyst Control Center IP: *.poch.com.pl / *.poch.com.pl 27.04.06, 09:35
            Bez przesady z tym słowniczkiem angielsko poskim ha ha.
    • blekot Re: Catalyst Control Center 27.04.06, 09:19
      się podepnę
      jak zrobić żeby mieć to Center i mieć literkę "ć"?
      bo od czasu nowej karty i tego g*wnianego Center nie mogę pisać po ludzku
      /skróty klawiszowe w tym g*nianym Center powyłączałem!/
      • Gość: Andrzej Re: Catalyst Control Center IP: *.poch.com.pl / *.poch.com.pl 27.04.06, 09:39
        Ja odhaczyłem skrót klawiaturowy i mam ć (też miałem taki problem). Może w
        ustawieniach klawiatury (programisty ma być).
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka