Gość: Adnrzej IP: *.poch.com.pl / *.poch.com.pl 27.04.06, 07:50 Czy istnieje, a jak tak to skąd można ściągnąć spolszczenie do Catalyst Control Center?! Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: ATI ati obuzie ! Re: Catalyst Control Center IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 07:56 Ze strony...PRODUCENTA czyli firmy ATI !!! Tak jak ZAWSZE takie sprawy - ze stron PRODUCENTA sprzętu !!! Najnowsze wersje sterowników i tego dodatku ATI Multimedia Center są już tłumaczone na język polski. :) Linku nie podaję bo chyba już wiesz jak znaleźć ATI w internecie skoro znalazłeś to forum. Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Catalyst Control Center IP: *.poch.com.pl / *.poch.com.pl 27.04.06, 08:06 Byłem tam i jakoś nie znalazłem polskiej wersji. Link Zgłoś
Gość: ATI ati obuzie ! Re: Catalyst Control Center IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 08:41 Gość portalu: Andrzej napisał(a): > Byłem tam i jakoś nie znalazłem polskiej wersji. ŹLE SZUKAŁEŚ ! Poszukaj jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcza raz...az do skutku ! One SĄ TAM NA PEWNO i aż piszczą żeby je ściągać !!! :D A jak nie znasz języka angielskiego to podpowiem, że: POLISH - to własnie chodzi o język polski a nie pastę do butów ; DRIVER - to chodzi o sterowniki a nie kierowcę TIRa ; WINDOWS XP - to chodzi o wersję systemu operacyjengo a nie windę . DOWNLOAD - to coś ze ściąganiem . . Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Catalyst Control Center IP: *.poch.com.pl / *.poch.com.pl 27.04.06, 09:35 Bez przesady z tym słowniczkiem angielsko poskim ha ha. Link Zgłoś
blekot Re: Catalyst Control Center 27.04.06, 09:19 się podepnę jak zrobić żeby mieć to Center i mieć literkę "ć"? bo od czasu nowej karty i tego g*wnianego Center nie mogę pisać po ludzku /skróty klawiszowe w tym g*nianym Center powyłączałem!/ Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Catalyst Control Center IP: *.poch.com.pl / *.poch.com.pl 27.04.06, 09:39 Ja odhaczyłem skrót klawiaturowy i mam ć (też miałem taki problem). Może w ustawieniach klawiatury (programisty ma być). Link Zgłoś