alpetrus 18.01.03, 22:20 Jest jakis limit nagran na plyte CD-RW, czy moge nagrywac w nieskonczonosc, az mi sie komputer zepsuje? Pozdrawiam. Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: wiedom Re: CD-RW IP: *.star.net.pl / *.star.net.pl 18.01.03, 22:57 Na markowych cd-rw można nagrywać nawet do 1000 razy i więcej. Ale z biegiem czasy spada jakośc takiej płyty. Link Zgłoś
Gość: zz Re: CD-RW IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 19.01.03, 05:35 jak nagrywaz na jedną płytke CD-R na raty to Bedzie maksymalnie danych na tkiej płytce ~ 480 megabajtów Napisał że mozna nagrywać CD-RW do 1000 razy fakt ale nagrywara też się zużywa przy czyszczeniu płytki chyba najlepiej nagrywać na CD-R i na CD-RW tylko raz Link Zgłoś
alpetrus Re: CD-RW 20.01.03, 11:32 Czyli jaki jest wniosek? Chyba troche nie byloby sensu produkowac plyty do ponownego nagrywania, skoro i tak to jest bez sensu i najlepiej nagrywac jeden raz... Link Zgłoś
Gość: gearbox Re: CD-RW IP: *.lodz-retkinia.sdi.tpnet.pl 20.01.03, 15:51 Nagrywaj chłopie tak długo, aż Ci się płyta skopie (przynajmniej z 500 razy). I niczym się nie stresuj. Pozdro, Link Zgłoś
alpetrus Re: CD-RW 22.01.03, 12:54 No to mnie uspokoiles!!! Wyobraz sobie, ze nie moglem spac po nocach, caly czas myslalem o tej plytce. Mialem nawet koszmary: wielka plya CD-RW przychodzi do mnie na nagrywa mnie i nie moge sie z niej wydostac. Budzialem sie caly zlany potem... To bylo straszne!!! Link Zgłoś
Gość: gearbox Re: CD-RW IP: *.lodz-retkinia.sdi.tpnet.pl 22.01.03, 15:12 Ha, ha, ha... Dobre, dobre... Jak Ci się to znowu przyśni, to skorzystaj, że płyty są już śmiesznie tanie i ją kup! Potem wywal do kosza! Zgodnie z kodeksem cywilnym płyta nie może odmówić bycia sprzedaną, nawet we śnie... LoL Link Zgłoś