Gość: abc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.06, 21:20 global.shuttle.com/Product/MotherBoard/mbd_Spec.asp?M_id=10 z tej stronki wynika ze ta płyta ma agp x4 mam geforca 4 mx w everst wyswietla mize pracuje na AGP x2 czy to normalne? Link Zgłoś Obserwuj wątek
t-800 Re: pytanie o AGP 18.06.06, 21:58 A zainstalowałeś sterowniki chipsetu/płyty głównej? Link Zgłoś
Gość: abc Re: pytanie o AGP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.06, 22:50 Na tenat co do streowniów na tym forum kiedys doradzono mi ze wystarczą te z win XP (szukałem do xp ale nie znalazłem) Link Zgłoś
t-800 Re: pytanie o AGP 18.06.06, 22:52 To źle doradzono. Co do dostępności sterowników - się nie wypowiem. ;-) Link Zgłoś
t-800 Re: pytanie o AGP 18.06.06, 22:54 Sterowniki płyty głównej są najważniejsze. Mają największy wpływ na wydajność systemu. Bez nich system z reguły pracuje na pół gwizdka, albo jeszcze gorzej. ;-] Link Zgłoś
Gość: abc Re: pytanie o AGP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.06, 22:59 Nie ma co ukrywać że tra płyta nie nadaje sie pod Link Zgłoś
Gość: abc Re: pytanie o AGP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.06, 23:06 Jest duza roznica miedzy x2 a x4? Link Zgłoś