Dodaj do ulubionych

pytanie o AGP

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.06, 21:20
global.shuttle.com/Product/MotherBoard/mbd_Spec.asp?M_id=10 z tej stronki wynika ze ta płyta ma agp x4 mam geforca 4 mx w everst wyswietla mize pracuje na AGP x2 czy to normalne?
Obserwuj wątek
    • Gość: Red Re: pytanie o AGP IP: *.acn.waw.pl 18.06.06, 21:33
      W biosie masz ustawione 4x?
      • Gość: abc Re: pytanie o AGP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.06, 21:42
        tak
        • t-800 Re: pytanie o AGP 18.06.06, 21:58
          A zainstalowałeś sterowniki chipsetu/płyty głównej?
          • Gość: abc Re: pytanie o AGP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.06, 22:50
            Na tenat co do streowniów na tym forum kiedys doradzono mi ze wystarczą te z win XP (szukałem do xp ale nie znalazłem)
            • t-800 Re: pytanie o AGP 18.06.06, 22:52
              To źle doradzono. Co do dostępności sterowników - się nie wypowiem. ;-)
              • t-800 Re: pytanie o AGP 18.06.06, 22:54
                Sterowniki płyty głównej są najważniejsze. Mają największy wpływ na wydajność
                systemu. Bez nich system z reguły pracuje na pół gwizdka, albo jeszcze
                gorzej. ;-]
                • Gość: abc Re: pytanie o AGP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.06, 22:59
                  Nie ma co ukrywać że tra płyta nie nadaje sie pod
                  • Gość: abc Re: pytanie o AGP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.06, 23:06
                    Jest duza roznica miedzy x2 a x4?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka