Dodaj do ulubionych

Mac a Skype

21.07.06, 08:05
Witam,, dla wielu z was moje pytanie wyda sie banalne,,,ale jakis miesiac
temu dostałam laptopa Apple i chciałam na nim zainstalowac sobie Skype,,
niestety nic z tego nie wyszło,,, jestem poczatkujaca w obsłudze maca wiec
prosze o Was o pomoc,,
do tej pory ze strony internetowej skype sciagnelam oprogramowanie dla maca i
zainstalowałam go na komputerze,, natepnie przerzuciłam do Application ale on
i tak nie działa,,, gdzie robie bład?
Obserwuj wątek
    • tymon99 ale musisz dokładniej: 21.07.06, 21:40
      co to znaczy, że nie działa??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka