william_blake 21.07.06, 20:43 Co trzeba zmienic w ustawieniach Biosu,aby komp czytal dyskietke startowa i smialo moglbym wejsc do DOSu ,w celu sformatowania wszystkich dyskow i zainstalowaniu oprogramowania pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek
lazygeek Re: Bios 21.07.06, 20:51 Szukaj czegos takiego jak first boot device, boot sequence, ustaw tam floppy, pozdr Link Zgłoś
william_blake Re: Bios 21.07.06, 21:23 Dzieki za odpowiedziec,ale jak ja mam te floppy ustawic ? pozdro Link Zgłoś
lazygeek Re: Bios 21.07.06, 21:27 W kazdym biosie jest informacja z prawej strony ekranu lub u dołu którymi klawiszami zmienia sie wartości, pozdr Link Zgłoś
william_blake Re: Bios 21.07.06, 21:47 spoko wiem o co biega,tylko jakie musze parametry podac zeby czytalo mi dysk startowy ? Link Zgłoś
Gość: Greg Re: Bios IP: 212.76.40.* 21.07.06, 21:49 Rany... A czymże jest ten dysk startowy, jak nie dyskietką (Floppy)? Ustaw taką opcję! Link Zgłoś
william_blake Re: Bios 21.07.06, 21:54 koles spoko wrzuc luz pytam sie tylko , co mam zrobic aby to dzialalo Link Zgłoś
neder Re: Bios 21.07.06, 22:43 william_blake napisał: > koles spoko wrzuc luz pytam sie tylko , co mam zrobic aby to dzialalo przeciez masz napisane w pierwszej odpowiedzi: "Szukaj czegos takiego jak first boot device, boot sequence, ustaw tam floppy, pozdr" Link Zgłoś