Gość: asia
IP: *.phlapa.east.verizon.net
28.07.06, 01:54
Zainstalowałam dzisiaj FireFox'a i zauważyłam, że po tej instalacji przyciski
"dalej" i "wstecz" w myszce niestety nie działają. Dodam, że w opcjach myszki
są one zaznaczone. Jak przywrócic ich działanie? (Jestem bardzo z nimi związana:))