meg-ann
11.08.06, 13:40
Witam, instalowałam na kompie grę Ghost Master /system to WIN XP/, ale po jej
odinstalowaniu /deinstalatorem zawartym w grze/ NADAL jest widoczna w panelu
sterowania...i nie mozna jej usunąć :(
Przeglądałam rejestry, ale tam nie ma po niej sladu, dodatkowo - nie można
zrobić przywracania systemu. Ostatni punkt przywracania jest z datą usunięcia
gry, ale powrót do niego nic nie daje - gry w systemie nie ma, jest tylko
ikona na pulpicie i smieci w panelu sterowania - nie do usunięcia :(
Poradżcie, co robić...nie chcę na nowo stawiać systemu :(
Dziękuję z góry