Dodaj do ulubionych

Feralna gra...

11.08.06, 13:40
Witam, instalowałam na kompie grę Ghost Master /system to WIN XP/, ale po jej
odinstalowaniu /deinstalatorem zawartym w grze/ NADAL jest widoczna w panelu
sterowania...i nie mozna jej usunąć :(
Przeglądałam rejestry, ale tam nie ma po niej sladu, dodatkowo - nie można
zrobić przywracania systemu. Ostatni punkt przywracania jest z datą usunięcia
gry, ale powrót do niego nic nie daje - gry w systemie nie ma, jest tylko
ikona na pulpicie i smieci w panelu sterowania - nie do usunięcia :(
Poradżcie, co robić...nie chcę na nowo stawiać systemu :(
Dziękuję z góry
Obserwuj wątek
    • bogulo Re: Feralna gra... 11.08.06, 15:05
      gra zostawila smieci w rejestrze na 100%, moze zle go przeszukalas
      zawsze zostaja Ci programy do czyszczenia rejestru ze zbednych smieci
      • meg-ann Re: Feralna gra... 11.08.06, 20:13
        bogulo napisał:

        > gra zostawila smieci w rejestrze na 100%, moze zle go przeszukalas
        > zawsze zostaja Ci programy do czyszczenia rejestru ze zbednych smieci
        >
        Witam,
        zainstalowałam sobie trialowa wersję "Registry repair", ale po użyciu śmiecie
        po grze ciągle są widoczne :(. Przejrzałam rejestry pod kątem nazwy gry i
        producenta, ale nie ma nic...
        Może polecisz lepszy program do wyczyszczenia rejestrów...?
        Pozdrawiam
        • x_adam Re: Feralna gra... 16.08.06, 20:22
          Spróbuj Easy Cleaner 2.0 albo jv power tools

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka