czoobus
13.03.07, 17:57
Witam, mam jedno małe pytanie.
Otóż czy istnieje jakiś program obsługujący ipody nano działający pod
windowsem 98?
itunes ma wyraźnie zaznaczony w wymaganiach windows xp. Znalazłem już co
prawda coś co nazywało się sterowniki do ipoda, lecz nie jestem przekonany co
do tego. Możeci właściwie podać mi wszystkie programy obsługujące ipoda, np.
na Linuksa.