Gość: no nie wiem
IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl
27.03.07, 12:14
Kupiłam laptopa z zainstalowanym Worksem, mam do napisania pismo.
I teraz się pojawił problem. Czy pisząc go w tym programie, przekazując
dalej, zawsze to robiłam w Wordzie, ktoś może mieć problem z odczytaniem i
moja praca pójdzie na marne, tzn. będę musiała to robić jeszcze raz.
Drugie pytanie czy mogę obok Worksa zainstalować Worda, bez skutków dla
działania całego systemu. Nie śmiejcie się ze mnie, ja po prostu tego nie
wiem.