IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 27.03.07, 12:14
Kupiłam laptopa z zainstalowanym Worksem, mam do napisania pismo.
I teraz się pojawił problem. Czy pisząc go w tym programie, przekazując
dalej, zawsze to robiłam w Wordzie, ktoś może mieć problem z odczytaniem i
moja praca pójdzie na marne, tzn. będę musiała to robić jeszcze raz.
Drugie pytanie czy mogę obok Worksa zainstalować Worda, bez skutków dla
działania całego systemu. Nie śmiejcie się ze mnie, ja po prostu tego nie
wiem.
Obserwuj wątek
    • tiges_wiz Re: Works ? 27.03.07, 13:29
      a nie lepiej zapisywac pliki jako RTF?
      odczyta to dowolny edytor. Nawet Wordpad sobie z tym radzi.
    • Gość: ... Re: Works ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.07, 14:29
      > I teraz się pojawił problem. Czy pisząc go w tym programie, przekazując
      > dalej, zawsze to robiłam w Wordzie, ktoś może mieć problem z odczytaniem i
      > moja praca pójdzie na marne, tzn. będę musiała to robić jeszcze raz.
      Word czyta dokumenty Worksa. Przynajmniej mój Word 2003 czyta Worksa 6 i 7.
      Choc nie sprawdzałem, czy np nie pojawią sie problemy z formatowaniem,
      rozjeżdżaniem teksu itp. W ostatecznosci zawsze mozna zainstalowac program typu
      PDFCreator i wysyłac pliki jako pdf-y (ale wtedy odbiorca nie ma mozliwosci i
      edytowania)
      > Drugie pytanie czy mogę obok Worksa zainstalować Worda, bez skutków dla
      > działania całego systemu.
      Mozesz, nie ma najmniejszego problemu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka