Gość: tom IP: *.acn.waw.pl 01.06.03, 22:00 czy ktoś zna jakiś dobry program do przegrywania gier do ps2?pozdrawiam. Link Zgłoś Obserwuj wątek
_mort_ Re: kopiowanie ps2 02.06.03, 01:52 Przeca to nieuczciwe, ogień piekielny Cię pochłonie. ]:-) Link Zgłoś
_mort_ Re: kopiowanie ps2 02.06.03, 01:55 U mnie CloneCD z kilkoma programami pomocniczymi wszystko łyka, ale gier do PS nie próbowałem. Polecam www.cdrinfo.pl, tam zaczynałem. ]:-) Link Zgłoś
Gość: zdzichu Re: kopiowanie ps2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.03, 09:50 ja polecam alcohol 120% smiga bez problemu. Ale zeby gra działał na ps2 to trzeba mieć nagrywarke dvd i przerobiona konsole. Link Zgłoś
Gość: tom Re: kopiowanie ps2 IP: *.acn.waw.pl 02.06.03, 19:07 wielkie dzięki. a ogień piekielny już dla mnie szykują od dawna. pozdrowionka. Link Zgłoś