Dodaj do ulubionych

kopiowanie ps2

IP: *.acn.waw.pl 01.06.03, 22:00
czy ktoś zna jakiś dobry program do przegrywania gier do ps2?pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • _mort_ Re: kopiowanie ps2 02.06.03, 01:52
      Przeca to nieuczciwe, ogień piekielny Cię pochłonie.
      ]:-)
      • _mort_ Re: kopiowanie ps2 02.06.03, 01:55
        U mnie CloneCD z kilkoma programami pomocniczymi wszystko łyka, ale gier do PS
        nie próbowałem. Polecam www.cdrinfo.pl, tam zaczynałem.
        ]:-)
    • Gość: zdzichu Re: kopiowanie ps2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.03, 09:50
      ja polecam alcohol 120% smiga bez problemu.
      Ale zeby gra działał na ps2 to trzeba mieć nagrywarke dvd
      i przerobiona konsole.
      • Gość: tom Re: kopiowanie ps2 IP: *.acn.waw.pl 02.06.03, 19:07
        wielkie dzięki.
        a ogień piekielny już dla mnie szykują od dawna.
        pozdrowionka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka