Gość: nina
IP: *.dhcp.kabelnettet.dk
08.07.03, 21:02
Mam problem z otwarciem swego komputera nie moge wpisac swego hasla otwarcia
po jednokrotnym lub wielokrotnym wylaczeniu komputera iponownym wlaczeniu
dziala bez problemu, problem ten wystepuje nie zawsze,co jest tego
przyczyna,mam windows2000pro.