Gość: ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 11:33 Mam ogromną prośbę do was. Czy programem nero można wstawić napisy do filmu (dvd)? Jeżeli tak to jak to zrobić. Link Zgłoś Obserwuj wątek