IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 11:33
Mam ogromną prośbę do was. Czy programem nero można wstawić napisy
do filmu (dvd)? Jeżeli tak to jak to zrobić.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka