Gość: damian IP: *.chello.pl 07.02.08, 08:46 Jak rozkręcić tę drukarkę? Muszę wyszyścić wałki w podajniku, a nijak nie potrafię się do niego dostać. Z góry dzięki za pomoc. Link Zgłoś Obserwuj wątek