Dodaj do ulubionych

Konfiguracja pod AMD

IP: *.acn.waw.pl 26.08.03, 22:41
Kupię płytę ASUSa A7N8X Delux v2.0
Jaki procesor? XP2000+ i podkręcić? Czy kupić XP2800+ Burton? Jaka jest
wasza opinia?

Jakiej firmy pamięci włożyć? Jaka karta graficzna?

Zastosowanie komputera: Film, muzyka, grafika rastrowa (obróbka zdjęć) i CAD.
Dzięki za podpowiedź.
Obserwuj wątek
    • Gość: kiki Re: Konfiguracja pod AMD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.03, 21:52
      Cześć to zależy ile chcesz wydać pieniędzy jeśli Barton to dobry stosunek ceny
      do wydajności ma 2500+ i zapewnić dobre chłodzenie,np.twinmos 2x512mb/400,ati
      radeon 9500 128mb/128bit SAPPHIRE,ale moim zdaniem lepszym rozwiązaniem pod to
      zastosowanie o którym piszecz jest INTEL, pozdrawiam.
      • Gość: grafik Re: Konfiguracja pod AMD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.03, 10:05
        Kup bartona 2500+, jak Ci będzie mało bez problemu pójdzie jako 3000+ (to ten
        sam procesor z niższym mnożnikiem). Jeżeli nie będziesz grał to wybierz jakąś
        kartę matroxa - w grafice dwuwymiarowej po prostu rządzi. Jeżeli chciałbyś
        czasem pograć to polecam Radeon 8500/ 9100 (ale koniecznie z szyna 128 bit) -
        dobra wydajność za niewielkie pieniądzie, a co ważne lepsza jakość obrazu 2D
        niż Radeon 9500.
    • Gość: grafik Re: Konfiguracja pod AMD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.03, 10:08
      A co do pamięci, to im więcej tym lepiej. Np. dwie kości po 512 mhz DDR 333
      TwinMos lub Kingston (tylko gdybyś czasem kupował płytę Epoxa to nie kupuj do
      niej Kingstonów - nie wiedzieć czemu ale gryzą się)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka