Dodaj do ulubionych

VHS do DVD

IP: *.chello.pl 09.09.08, 22:46
Czy karta z rozszerzeniem IEEE 1394 nadaje się do konwersji VHS do DVD? Co
oprócz niej powinienem mieć (proszę np o nazwę programu)?
Obserwuj wątek
    • Gość: akodo nie nadaje się IP: *.chello.pl 09.09.08, 23:13
      musisz mieć urządzenie do przechwytywania sygnału analogowego z wejściem np.
      s-video, nazywa się to video grabber, najłatwiej zrobić to poprzez tuner TV ale
      jakość obrazu mocno zależeć będzie od jakości tunera. Potem z takim plikiem
      możesz zrobić co chcesz, możesz także nagrać go na DVD
    • Gość: genio Re:jest taki kabel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.08, 05:00
      www.allegro.pl/show_item.php?item=420003895 Video Ez GRABBER firmy
      GENIATECH USB bardzo zgrabny,także Vista,79,99 zł,dobra rodzielczość,taniej nie
      będzie.Dla mnie ma jedną wadę,nie pisze nic o filmach SECAM(np Francja i Polska
      przed 1993 r.).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka