Gość: Terra IP: *.chello.pl 09.09.08, 22:46 Czy karta z rozszerzeniem IEEE 1394 nadaje się do konwersji VHS do DVD? Co oprócz niej powinienem mieć (proszę np o nazwę programu)? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: akodo nie nadaje się IP: *.chello.pl 09.09.08, 23:13 musisz mieć urządzenie do przechwytywania sygnału analogowego z wejściem np. s-video, nazywa się to video grabber, najłatwiej zrobić to poprzez tuner TV ale jakość obrazu mocno zależeć będzie od jakości tunera. Potem z takim plikiem możesz zrobić co chcesz, możesz także nagrać go na DVD Link Zgłoś
Gość: genio Re:jest taki kabel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.08, 05:00 www.allegro.pl/show_item.php?item=420003895 Video Ez GRABBER firmy GENIATECH USB bardzo zgrabny,także Vista,79,99 zł,dobra rodzielczość,taniej nie będzie.Dla mnie ma jedną wadę,nie pisze nic o filmach SECAM(np Francja i Polska przed 1993 r.). Link Zgłoś