randybvain
27.09.08, 13:28
Mam blokowanie pop-upów na wysoko, więc nawet zgłoszenie do gazety
niechcianego posta nie może się pojawić. Ale problem jest z tymi ich
reklamami, które jeżdżą po całej stronie i trzeba się namęczyć, by
je wyłączyć, bo uciekają.