Gość: Janusz
IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl
18.10.03, 12:55
Mój problem polega na tym, że po każdym włączeniu komputera i nastepnie IE
jako strona głowna wchodzi strona, której nie chcę oglądać. Po ustawieniu w
opcjach internetowych strony pożądanej wszystko jest OK dopóki znowu
komputer nie zostanie wyłączony. Po włączeniu to samo. Ta strona
to "Approvedlinks" (żeby nie było nieporozumień). Proszę o radę co z tym
fantem zrobić.
Pozdrawiam
Jg