Gość: Betina92
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
15.01.09, 19:53
Mam problem związany z tym programem.Co mam zrobic,żeby program
zaczął mi wyszukiwac tel?Bo jego ikonka kiedy go uruchamiam jest
biała,czyli nie działa.Już sama nie wiem co robic.Większosc poleceń
jest biała(nie moge ich kliknąc).Próbowałam robic już
wszystko:resetowałam kompa,instalowałam jeszcze raz..i nic! Prosze o
pomoc!!!!:D