Dodaj do ulubionych

multisesja w nero

IP: *.katowice.pik-net.pl 17.11.03, 07:23
witam :)
Po raz pierwszy zdarzyło mi się dograć w nero na płytce drugą sesję na płytce
700 MB (kolega nagrał pierwszą). Płytkę zapełniłem zgodnie z tym paskiem
zajętości płytki" na dole ekranu (chociaż słyszałem że na każdą sesję nero
zużywa na coś tam ok 50 MB) ale myślałem że taki superprogram modyfikuje
samodzielnie dostępne pojemności płytki. Niestety, chociaż po zapisie
komunikat był OK to weryfikacja wykazała sporo błedów dl aplików mktóre
zapewne fizycznie się nie zmieściły. Próbowałem potem te pliki odczytywać z
płytki ale też były błędy :(
Czy faktycznie nero NIE MODYFIKUJE dostępnej pojemności w przypadku kilku
sesji albo nie mam włączonej którejś opcji(której?)????????
No a jeśli nero NIE wykrywa/modyfikuje tej pojemności to ile
faktycznie "traci" się przy każdej nowej sesji? Lubię mieć płytki wykorzytane
na maksa...
Pozdr.
Obserwuj wątek
    • Gość: maciejka Re: multisesja w nero IP: 194.200.70.* 17.11.03, 09:59
      A czy zimportowales istniejaca sesje czy poprostu dolozyles kolejna?
    • Gość: xyz Re: multisesja w nero IP: *.katowice.pik-net.pl 17.11.03, 10:33
      Hmmm... nawet nie wiedziałem że można zaimportować - dołożyłem nową
      • Gość: maciejka Re: multisesja w nero IP: 194.200.70.* 17.11.03, 16:41
        To wydaje mi sie ze niestety ale cd jest stracone.
        Jezeli chcesz aby pierwsza sesja byla czytelna musisz ja zimportowac. Jezeli
        nie zimportujesz i nagrasz ponad stan (istniejaca sesja + ok 50mb) to cd moze
        byc nie czytelne. W mojej nagrywarce (rowniez uzywam nero) zawsze mam komunikat
        o istniejacej sesji i mozliwosci wystapienia problemow, pozatym na pasku juz
        mam mniej miejsca na nowa sesje.
        pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka