Dodaj do ulubionych

problem z instalacją IE8

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.09, 22:21
może ktoś miał problem z instalacją IE 8 i w końcu go zainstalował ?Jak
?Problem nie jest dla mnie palący i wolałbym poznać czyjeś przejścia.XP SP3,IE
7 instalował się bez problemu,wszystkie przeglądarki bez problemu także Safari
4 beta polska.
Obserwuj wątek
    • Gość: uzalezniony Re: problem z instalacją IE8 IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.04.09, 22:32
      Gość portalu: safar napisał(a):
      > ?Problem nie jest dla mnie palący i wolałbym poznać czyjeś przejścia<

      Ja jestem po przejsciach ale wolał bym nie opisywac tego na forum

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka