Gość: safar
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
23.04.09, 22:21
może ktoś miał problem z instalacją IE 8 i w końcu go zainstalował ?Jak
?Problem nie jest dla mnie palący i wolałbym poznać czyjeś przejścia.XP SP3,IE
7 instalował się bez problemu,wszystkie przeglądarki bez problemu także Safari
4 beta polska.