szmiejka 24.11.07, 10:24 www.zeit.de/online/2007/48/polen Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hanys_hans Re: expose 24.11.07, 10:31 fakty.interia.pl/galerie/kraj/wynudzeni-na-expose/zdjecie,629547,1,269 Odpowiedz Link
alladyn15 Re: expose 24.11.07, 16:27 Sluchaj mala! Co znaczy to slowo w koncu? Kliknalem sobie,myslac ,ze bedzie jakas akcja! Odpowiedz Link
alladyn15 Re: expose 24.11.07, 17:23 Dziecko,bardzo Cie lubie ale duzo lekcji w szkole opuszczasz. www.livebandphotos.co.uk/expose/ Czy mamusia lub tatus, maja wplyw na to co piszesz? Odpowiedz Link
alladyn15 Re: expose 24.11.07, 18:41 Jakie sa trzy rzeczy,ktore najbardziej lubisz w Radku?Domyslam sie,ze ma 11 super-cech,ale wybierz te najlepsze,prosze. Odpowiedz Link
szmiejka Re: expose 24.11.07, 18:46 A dlaczego Ty mnie o to prosisz? Masz w tym jakiś interes? Odpowiedz Link
sloneczko1 Re: expose 24.11.07, 19:27 chwileczka,a czymu to niy na miejscu?czy jak sie pytom czy grosz na taki instrumyncie to źle?jo,na przikład,umia yno grać na grzebiyniu ;) Odpowiedz Link
alladyn15 Re: expose 24.11.07, 20:18 Dziecko drogie,w wizytowce chodze juz od miesiaca.Wiesz jak u nas zimno? Odpowiedz Link
alladyn15 Re: expose 24.11.07, 20:26 Sluchaj Szmiejka,ten Radek to skrot od Radoslawa czy Radislawa? Znasz takie intymne, badz co badz szczegoly? Odpowiedz Link
szmiejka Re: expose 24.11.07, 20:35 to pewnie jestes kolega Boba. To skrót chyba od Radosława. Ale on mnie juz nie interesuje. Odpowiedz Link
alladyn15 Re: expose 24.11.07, 20:42 Znam sie troche na tym,wiec Ci podpowiem ze,jezeli nazywa sie Twoj kochany....ciekawe w jakich okolicznosciach poznaliscie sie.Sa dwie mozliwosci;siedzial obok Ciebie kiedy bylo dyktando z ortografii, lub tez zafascynowal Cie znajomascia. Odpowiedz Link
alladyn15 Re: expose 24.11.07, 20:46 Malo smiejesz sie ostatnio na zdjeciach.Masz problemy,ze Twoje imie jest takie dziwne?Ani Slaskie,ani Polskie i tez moze malo miedzynarodowe? Odpowiedz Link
szmiejka Re: expose 24.11.07, 20:48 Nie. Mam inne problemy... A to bezczelność z Pana strony pragnę zauważyć. Odpowiedz Link
szmiejka Re: expose 24.11.07, 20:46 Panie Alladynie. Znajomością czego miał mnie zafascynować? I jakie dyktando z ortografii Jeśli chodzi Ci o to: czlowiek jest jedynym stwozeniem ktore musi zostac wychowane to mi po prostu zjadło literę! Odpowiedz Link
alladyn15 Re: expose 24.11.07, 21:02 Dokladnie sledze Twoje pisanie,jako mlodej gimnazjalistki przed Matura,ktora to bedzie powaznym osiagnieciem w Twym zyciu.Badzmy szczerzy choc przez chwile...nie o tym chcialem. Odpowiedz Link
szmiejka Re: expose 24.11.07, 21:07 Tak. Więc o czym? Człowiek może być taki jaki chce. ma wiele oblicz. W każdej sytuacji ujawnia to, które chce. A jeśli się Pan głębiej zastanowi, to sam Pan dojdzie do wniosku, ze zawsze wygodniej, bezpieczniej i lepiej jest udawać głupszego niż jest się w rzeczywistości. Odpowiedz Link
alladyn15 Re: expose 24.11.07, 21:08 Sprawa jest prosta.Znasz jakis bardziej skomplikowane wyjasnienia? Z uwaga bede czytal. Odpowiedz Link
alladyn15 Re: expose 24.11.07, 21:15 Radi - czyli Lwow(ukrainiec) Radek- czyli Kolobrzeg(niemiec) Duzo czlowiek sie moze nauczyc z samych tylko tutaj pokazanych przykladow. Odpowiedz Link
alladyn15 Re: expose 24.11.07, 21:17 Jasne,ze sie znamy.Szkoda,ze jestes ciezko kapujaca. Odpowiedz Link
alladyn15 Re: expose 24.11.07, 21:36 Jasne,ze nic.Plec zenska w liczbie pojedynczej, poszlaby na katusze aby zostac nacjonalistka.Od dawna nie jestes akceptowany przez rodzicow? Pisz smialo. Odpowiedz Link
szmiejka Re: expose 24.11.07, 21:38 :) jestes wariatem a poza tym czuję się osaczona. Nic Ci nie napiszę i nie jestem chlopcem. Odpowiedz Link