24.11.07, 10:24
www.zeit.de/online/2007/48/polen
Obserwuj wątek
    • hanys_hans Re: expose 24.11.07, 10:31
      fakty.interia.pl/galerie/kraj/wynudzeni-na-expose/zdjecie,629547,1,269
    • gryfny Re: expose 24.11.07, 12:01
      wiadomosci.onet.pl/2890449,1,1,1,relacjetv.html
      • alladyn15 Re: expose 24.11.07, 16:27
        Sluchaj mala! Co znaczy to slowo w koncu? Kliknalem sobie,myslac ,ze
        bedzie jakas akcja!
        • szmiejka Re: expose 24.11.07, 16:35
          ktore!!?:(
          • alladyn15 Re: expose 24.11.07, 16:47
            Expose!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • szmiejka Re: expose 24.11.07, 16:57
      pl.wikipedia.org/wiki/Expos%C3%A9
      • alladyn15 Re: expose 24.11.07, 17:23
        Dziecko,bardzo Cie lubie ale duzo lekcji w szkole opuszczasz.
        www.livebandphotos.co.uk/expose/
        Czy mamusia lub tatus, maja wplyw na to co piszesz?
        • szmiejka Re: expose 24.11.07, 17:29
          brzydcy panowie.
          • alladyn15 Re: expose 24.11.07, 17:57
            Ciekawe czy Radek potrafi grac na gitarze?
            • szmiejka Re: expose 24.11.07, 17:59
              nie obchodzi mnie to.
              • alladyn15 Re: expose 24.11.07, 18:41
                Jakie sa trzy rzeczy,ktore najbardziej lubisz w Radku?Domyslam
                sie,ze ma 11 super-cech,ale wybierz te najlepsze,prosze.
                • szmiejka Re: expose 24.11.07, 18:46
                  A dlaczego Ty mnie o to prosisz? Masz w tym jakiś interes?
                  • sloneczko1 Re: expose 24.11.07, 18:54
                    może Alladyn lubi grać na flecie;)?
                    • szmiejka Re: expose 24.11.07, 18:58
                      a Ty lubisz?
                      • sloneczko1 Re: expose 24.11.07, 19:21
                        a Ty?
                        • szmiejka Re: expose 24.11.07, 19:24
                          nie a poza tym to jest nie na miejscu pytanie.
                          • sloneczko1 Re: expose 24.11.07, 19:27
                            chwileczka,a czymu to niy na miejscu?czy jak sie pytom czy grosz na
                            taki instrumyncie to źle?jo,na przikład,umia yno grać na
                            grzebiyniu ;)
    • szmiejka Re: expose 24.11.07, 18:53
      alladyn załóż sobie wizytowke.
    • szmiejka Re: expose 24.11.07, 19:33
      mialam kiedys cymbałki
      • alladyn15 Re: expose 24.11.07, 20:18
        Dziecko drogie,w wizytowce chodze juz od miesiaca.Wiesz jak u nas
        zimno?
        • szmiejka Re: expose 24.11.07, 20:21
          a gdzie mieszkasz?
        • alladyn15 Re: expose 24.11.07, 20:26
          Sluchaj Szmiejka,ten Radek to skrot od Radoslawa czy Radislawa?
          Znasz takie intymne, badz co badz szczegoly?
          • alladyn15 Re: expose 24.11.07, 20:27
            Mi mieszkac w Anglia
            • szmiejka Re: expose 24.11.07, 20:35
              to pewnie jestes kolega Boba. To skrót chyba od Radosława. Ale on mnie juz nie
              interesuje.
            • alladyn15 Re: expose 24.11.07, 20:42
              Znam sie troche na tym,wiec Ci podpowiem ze,jezeli nazywa sie Twoj
              kochany....ciekawe w jakich okolicznosciach poznaliscie sie.Sa dwie
              mozliwosci;siedzial obok Ciebie kiedy bylo dyktando z ortografii,
              lub tez zafascynowal Cie znajomascia.
              • alladyn15 Re: expose 24.11.07, 20:46
                Malo smiejesz sie ostatnio na zdjeciach.Masz problemy,ze Twoje imie
                jest takie dziwne?Ani Slaskie,ani Polskie i tez moze malo
                miedzynarodowe?
                • szmiejka Re: expose 24.11.07, 20:48
                  Nie. Mam inne problemy... A to bezczelność z Pana strony pragnę zauważyć.
              • szmiejka Re: expose 24.11.07, 20:46
                Panie Alladynie. Znajomością czego miał mnie zafascynować? I jakie dyktando z
                ortografii



                Jeśli chodzi Ci o to: czlowiek jest jedynym stwozeniem ktore musi zostac
                wychowane to mi po prostu zjadło literę!
                • alladyn15 Re: expose 24.11.07, 21:02
                  Dokladnie sledze Twoje pisanie,jako mlodej gimnazjalistki przed
                  Matura,ktora to bedzie powaznym osiagnieciem w Twym zyciu.Badzmy
                  szczerzy choc przez chwile...nie o tym chcialem.
                  • szmiejka Re: expose 24.11.07, 21:07
                    Tak. Więc o czym? Człowiek może być taki jaki chce. ma wiele oblicz. W każdej
                    sytuacji ujawnia to, które chce. A jeśli się Pan głębiej zastanowi, to sam Pan
                    dojdzie do wniosku, ze zawsze wygodniej, bezpieczniej i lepiej jest udawać
                    głupszego niż jest się w rzeczywistości.
    • szmiejka Re: expose 24.11.07, 20:58
      a z tematyką imienia pragnę się bliżej zapoznać.
      • szmiejka Re: expose 24.11.07, 20:59
        pragnę zaproponować żeby Pan się blizej zapoznał.
        • alladyn15 Re: expose 24.11.07, 21:08
          Sprawa jest prosta.Znasz jakis bardziej skomplikowane wyjasnienia?
          Z uwaga bede czytal.
          • szmiejka Re: expose 24.11.07, 21:15
            alladyn. Czy my sie znamy?
          • alladyn15 Re: expose 24.11.07, 21:15
            Radi - czyli Lwow(ukrainiec)
            Radek- czyli Kolobrzeg(niemiec)

            Duzo czlowiek sie moze nauczyc z samych tylko tutaj pokazanych
            przykladow.
            • alladyn15 Re: expose 24.11.07, 21:17
              Jasne,ze sie znamy.Szkoda,ze jestes ciezko kapujaca.
              • szmiejka Re: expose 24.11.07, 21:18
                ale jaja.
            • szmiejka Re: expose 24.11.07, 21:17
              co mnie to obchodzi? nie jestem nacjonalistą?
              • alladyn15 Re: expose 24.11.07, 21:36
                Jasne,ze nic.Plec zenska w liczbie pojedynczej, poszlaby na katusze
                aby zostac nacjonalistka.Od dawna nie jestes akceptowany przez
                rodzicow? Pisz smialo.


                • szmiejka Re: expose 24.11.07, 21:38
                  :) jestes wariatem a poza tym czuję się osaczona. Nic Ci nie napiszę i nie
                  jestem chlopcem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka