zloty.strzal 17.12.09, 16:18 O całej sprawie poinformował serwis Pokazywarka. Chyba nie tyle serwis pokazywarka, co człowiek, który spłodził tę stronę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arvena5 Polazywarka nie jest żadnym serwisem!. 17.12.09, 16:24 "Pokazywarka zastanawiała się jeszcze" buhaha... Poziom tego artykułu jest żenujący. "Pokazywarka" nie jest żadnym serwisem internetowym z własną redakcją tylko miejscem gdzie można wrzucić swój tekst aby następnie go zaprezentować np. na Wykopie. To tak jakby wspaniali redaktorzy gazety znaleźli informacje w mejlu i napisali "Serwis E-MAIL podał informację, że.." :) albo "komunikator Gadu-Gadu zastanawiał się nad.." :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kdu Kolejna kobyła zamulająca komputer IP: *.limes.com.pl 17.12.09, 16:28 nie dziekuję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nimrood Re: Kolejna kobyła zamulająca komputer IP: *.adsl.inetia.pl 17.12.09, 18:22 polecam Kadu pod Windows lub Linuxa. Rewelacja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mario Jaki linux, skąd ty się urwał? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 20:38 Tutaj piszą normalni ludzie, co mają Windows a nie jakiegś linuxa. Tych linuxiarzy pełno na forach, a w życiu nie spotkałem nikogo, kto by to miał na swoim kompie. Pewnie jest 5 ludzie, co mają Linuxa i robia tłum na forach :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Jaki linux, skąd ty się urwał? IP: 83.238.95.* 17.12.09, 20:48 idioto, napisał że pod windowsa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukass Re: Jaki linux, skąd ty się urwał? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 22:13 Dla niektórych wystarczy, że pojawi się słowo linux i już otwiera im się możliwość krytyki, nawet bezmyślnej. I uderzają w linuxa za darmo, nawet M$ nie musi im za to płacić :D :D :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nimrood Re: Jaki linux, skąd ty się urwał? IP: *.adsl.inetia.pl 17.12.09, 23:33 link do strony Kadu Odpowiedz Link Zgłoś
hugow Re: Jaki linux, skąd ty się urwał? 26.12.09, 15:11 jeśli wierzyć komunikatowi ze strony Kadu, to nie jest on na Windowsa: Notka o wydaniu Kadu 0.6.5 Po około ośmiu miesiącach pracy pojawiła się nowa wersja Kadu oznaczona numerem 0.6.5. Kadu to komunikator internetowy będący klientem protokołu Gadu-Gadu dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Odpowiedz Link Zgłoś
paastj Re: Jaki linux, skąd ty się urwał? 17.12.09, 23:59 Jeżeli wyznacznikiem normalności ma być posiadanie windowsa, to ja wole być nienormalny :P A tak na serio to nie "linuxa" tylko "linuksa". PS. mało widziałeś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczus (Tomek) Re: Jaki linux, skąd ty się urwał? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.09, 11:23 niestety - od roku czasu można już pisać i takie potworki jak 'linuxa'.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z pokazywarka IP: *.chello.pl 17.12.09, 16:29 Masz racje. To Krzysztof Pokazywarka. Odpowiedz Link Zgłoś
kogo-witam-kogo-goszcze rozwiązanie takie albo siakie 17.12.09, 16:31 Rozwiązaniem jest aktualizacja do najnowszej wersji Gadu-Gadu 10, lub przesiadka na starsze wersje komunikatora. Szkoda, że takich błyskotliwych rad brakuje w innych newsach. Niech Pani Joanna doradza kierowcom - Wszystkich zaskoczył śnieg w połowie grudnia. Zaleca się założenie opon zimowych lub letnich. PS. Przed "lub" nie stawia się przecinka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alien Ktoś jeszcze korzysta z tego syfu ? IP: 78.133.245.* 17.12.09, 16:44 Moim zdaniem jedynym rozsądnym komunikatorem w tej chwili jest Skype. Odpowiedz Link Zgłoś
wodny Re: Ktoś jeszcze korzysta z tego syfu ? 17.12.09, 17:22 Rozsądnym to niekoniecznie. Nie wiadomo, co w kodzie piszczy. Lepiej chyba na Jabbera się przestawić. Odpowiedz Link Zgłoś
ready4freddy Re: Ktoś jeszcze korzysta z tego syfu ? 17.12.09, 17:41 tzn. dokladnie rozumiesz kod tego Jabbera i wiesz, co w nim piszczy? :) Odpowiedz Link Zgłoś
wodny Re: Ktoś jeszcze korzysta z tego syfu ? 18.12.09, 03:01 Nie w tym rzecz. Trudniej ukryć spisek, gdy kod przegląda spora rzesza ludzi o różnych osobowościach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tik Re: Ktoś jeszcze korzysta z tego syfu ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 21:57 Tak zgadza się, ale też Skype w starszym wydaniu i oryginalne, a nie żadne onetowskie. > Moim zdaniem jedynym rozsądnym komunikatorem w tej chwili jest Skype. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukass Re: Ktoś jeszcze korzysta z tego syfu ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 22:14 a moim zdaniem pidgin - tlen, gg, skype, jabber - wszystkie komunikatory w jednym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Re: Ktoś jeszcze korzysta z tego syfu ? IP: 95.108.36.* 17.12.09, 23:58 wcale nie, w żadnym multikomunikatozre nie ma skypa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbyszek 123123 Re: Ktoś jeszcze korzysta z tego syfu ? IP: *.chello.pl 03.01.10, 19:55 Ja uzywałem bety gg10 ale stwierdziłem ze jest to totalny NIEWYPAŁ skoro zjada litery przy wysyłaniu pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fabon Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych wer... IP: 170.252.72.* 17.12.09, 16:52 zainstalujcie se AQQ i zero problemow z komunikacja do sieci gg, tlen plus mozna ze swoje nr gg rozmawiac jak w gg. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych wer... 17.12.09, 16:53 "Podobnie dzieje się w przypadku innych popularnych programów komputerowych (jak np. edytory tekstu, pakiety biurowe) - producenci wprowadzają nowe funkcje, systemy, wymagają one aktualizacji. Tak też dzieje się z komunikatorem Gadu-Gadu. Stare wersje komunikatora nie rozumieją wysokich numerów" mówi Pełnomocnik Zarządu GG Network S.A. **************************** Siłą GG było do tej pory duża pewność komunikacji i niewielkie wymagania sprzętowe. Zdaje się, że to GG strzeliło sobie w stopę. Odpowiedz Link Zgłoś
wodny Re: Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych w 17.12.09, 17:23 > Siłą GG było do tej pory duża pewność komunikacji Nieprawda. > i niewielkie wymagania sprzętowe. Nieprawda. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych w 17.12.09, 21:08 wodny napisał: > > Siłą GG było do tej pory duża pewność komunikacji > > Nieprawda. > > > i niewielkie wymagania sprzętowe. > > Nieprawda. ************************* A właśnie, że prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
wodny Re: Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych w 18.12.09, 03:06 Pewność komunikacji: - GG nie szyfruje komunikacji - Odpowiedz Link Zgłoś
paastj Re: Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych w 18.12.09, 00:06 maruda.r napisał: > > "Podobnie dzieje się w przypadku innych popularnych programów komputerowych > (jak np. edytory tekstu, pakiety biurowe) - producenci wprowadzają nowe > funkcje, systemy, wymagają one aktualizacji. Tak też dzieje się z > komunikatorem Gadu-Gadu. Stare wersje komunikatora nie rozumieją wysokich > numerów" mówi Pełnomocnik Zarządu GG Network S.A. Często gęsto nie chodzi o nowe funkcje, tylko o wymuszenie zainstalowania (kupienia) nowszej wersji, która tym tylko różni się od poprzedniej, że ma wyższy numerek przy nazwie, czy opcjonalnie jeszcze więcej "zaciemniaczy interfejsu" (jak w przypadku gg). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joanna sosnowska Re: Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych w IP: *.agora.pl 17.12.09, 16:55 @ zloty.strzal Fakt, niefortunne sformułowanie. Mea culpa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytacz Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych wer... IP: *.tktelekom.pl 17.12.09, 17:04 to gg 10 to wogóle jakieś nieudane jest, ciągle mi sie wiesza, i musiałem zmienic na gg 7 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aretzky Re: Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych w IP: 94.75.91.* 17.12.09, 17:14 szkoda tylko, ze gg10 nie hula na win2000... co rbily wszystkie dotychczaswe wersje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mrgm Re: Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych w IP: *.home.aster.pl 17.12.09, 17:49 zgadzam się 10 wersja gg, to tragedia i te oczojebne reklamy. Odpowiedz Link Zgłoś
tomek_byd Re: Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych w 17.12.09, 19:45 Co za problem pozbyć się reklam? Jak ktoś by nie wiedział trzeba do pliku np. w XP C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts wpisać 127.0.0.1 adserver.gadu-gadu.pl. A jak komuś przeszkadzają reklamy z innych serwisów wystarczy znaleźć odpowiednią nazwę domeny i dopisać. Tylko trzeba uważać żeby sobie za dużo nie zablokować. Oczywiście jest dużo innych metod ale do tej wystarczy tylko notatnik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waldi Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych wer... IP: *.static.xcore.pl 17.12.09, 17:34 lepiej przyznali by się ze chcą wcisnąć g... w ładnym papierku. od wersji 6 gg jest coraz gorsze, wolniejsze, pełno w nim niepotrzebnych rzeczy a do tego coraz bardziej wypakowane reklamami. Mało kto potrzebuje nowych gorszych wersji to zmuszają do używania nowej wersji chociaż w ten sposób Odpowiedz Link Zgłoś
joankb Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych wer... 17.12.09, 17:38 Za 10-tkę dziękujemy, za dużo syfu. Z nowymi znajomymi trzeba będzie komunikować się przez nie-GG (jeśli nie mają starego numeru). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oo Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych wer... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 17:44 nie zgodze sie z tym.. mialem tlena, i ze wszystkimi pisalem, wszyscy pisali do mnie, bez jakich kolwiek zarzutów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tlen, ICQ.... Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych wer... IP: 188.33.194.* 17.12.09, 17:53 Korzystajcie z komunikatora TLEN i innych kompatybilnych. Olejcie GG10. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dgd gg10 komercyjny szit IP: 194.126.165.* 17.12.09, 18:01 nieda sie nanim pracowac wrocilem na gg 7 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hitt Re: gg10 komercyjny szit IP: 212.244.210.* 17.12.09, 18:19 z kolei na GG7 po każdym uruchomieniu wyskakuje komunikat o niekompatybilnosci z wysokimi numerami. jak się tego pozbyć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gabrielle Re: gg10 komercyjny szit IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 18:29 Po co mi gg10, skoro na viscie działa mi tylko od razu po zainstalowaniu. Po próbie ponownego włączenia wyskakuje błąd. Przez pewien czas działało na XP, ale też przestało. Odkopałam z czeluści dysku gg7 i bardzo to sobie chwalę. Jeśli firma zrobi coś, dzięki czemu program będzie działał, to się przesiądę na nowszą wersję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Petrusz GG to jakieś dziwne, polskie przyzwyczajenie IP: *.centertel.pl 17.12.09, 18:28 Toż windowsowy Messenger jest o niebo lepszy, ma wszystko czego potrzeba i jest bardzo popularny. Tylko nie w Polsce... Odpowiedz Link Zgłoś
zat4ra Dokladnie 17.12.09, 19:36 Pod Windows uzywam tylko tego i jestem bardzo zadowolony - elegancko, sprawnie, bez reklam, a do tego jakosc rozmow audio duzo lepsza niz przez Skypa. Do tego znacznie mniejsze zuzycie zasobow systemu. To swietny komunikator, a w Polsce prawie nieuzywany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikt Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych wer... IP: 217.98.39.* 17.12.09, 18:35 To moze naprawia gg10? Bo skoro gg7 dzialalo i dziala do tej pory, to gg10 jest zabugowane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: User wykopu Re: Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 18:48 Pokazywarka została zrobiona na potrzeby wykopu miedzy innymi , więc jak piszą wykopu - Jest poprawnie . Pozdrawiam . PS . Zapraszam na DiabloTrade.pl Odpowiedz Link Zgłoś
obywatel_tomek Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych wer... 17.12.09, 19:07 CO ZA SCIEMA!! BEZCZELNIE BLOKUJA BY WYMUSIC PRZESIADKE NA TO NAJNOWSZE GOWNO SLUZACE OGLADANIU REKLAM. ZENADA, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: macuser Nie dla wszystkich IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.12.09, 19:24 Na macach wciaz nie mozna zainstalowac gg Odpowiedz Link Zgłoś
paastj Re: Nie dla wszystkich 17.12.09, 23:52 na maca to jest Adium, o niebo lepszy: 1. opensource 2. brak jakichkolwiek reklam 3. to co można zrobić z wyglądem jest naprawdę imponujące Odpowiedz Link Zgłoś
ceght Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych wer... 17.12.09, 19:41 Problemem GG jest ich serwis glownie, w d.... maja uzykownika koncowego i tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych wer... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.12.09, 20:00 Szczerze mówiąc, jeżeli nowe wersje GG nie będą miały ustawień pozwalających na prosty i skromny interfejs uzytkownika, przypominający, albo identyczny jak stare GG - to gdy stare GG przestanie działać w sieci, przestane je w ogóle uzywać. Zaczynam lubieć Skype, który ie "napastuje" mni nowościami na które nie mam ochoty i nie zajmuje mi polowy ekranu jak "Nowe GG". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mario Gadugadu to niszowy program, szkoda czasu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 20:35 Gadugadu nie ma absolutnie nikt na świecie, dlatego szkoda czasu się tym wynalazkiem zajmować. Jedynie Skype daje prawdziwą wolność. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Jabłoński Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych wer... IP: 188.33.148.* 17.12.09, 20:40 Ostatnio niechcący zainstalowałem natywnego klienta gg (10) i mało się nie shaftowałem. Między popupami nie mogłem znaleźć listy kontaktów. Niech mi ktoś poleci jakiś dobry klient dla windows, proszę. Używam Mirandy, ale jestem niezadowolony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szczeppan Re: Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych w IP: *.xdsl.centertel.pl 17.12.09, 22:59 kadu, naprawde dobry. Prosty, czytelny interfejs i zadnych reklam. I masz do tego sporo fajnych modulow (plug-in'ow) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nimrood Re: Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych w IP: *.adsl.inetia.pl 17.12.09, 23:39 również polecam Kadu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uprzejmy Re: Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych w IP: *.ilabs.pl 17.12.09, 23:27 A ja proponuje AQQ. Naprawde swietny program, z wieloma ciekawymi skorkami (np. motyw gg) i opcjami. Poza tym mozna w tym programie uzywac kont z Jabbera, Tlena, i Google Talka. Polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MJ Re: Blokada wiadomości z GG10 do wcześniejszych w IP: 89.108.214.* 18.12.09, 00:09 Dziękuję, w wolnym czasie potestuję. Kadu używałem przez ileś tam lat na Linuksie i była rewelacja. Nie wiedziałem jednak, że jest port na Windę. Odpowiedz Link Zgłoś