Dodaj do ulubionych

agresja w necie

11.01.10, 09:21
Poziom agresji na forach, w komentarzach artykułów itd. jest przerażający.
O czym, o kim by nie dyskutowano, to wylewa się morze jadu.
Czy o lekarzach, czy nauczycielach, policjantach, drogowcach, aktorach, każdy zostanie opluty. Religia, służba zdrowia, czy jakikolwiek temat jest pretekstem do ataków.
W dodatku userzy kłócą się między sobą, grożą sobie, obrażają rodziny.

Myślę sobie, czy ma to jakiś pozytywny aspekt.
Jest taka teoria, że jak kibole biją się między sobą na stadionach, to rozładowują agresję.
Czyżby kłótnie w necie miały też tak oczyszczać ludzkie umysły, czy one tylko nakręcają agresorów?
Obserwuj wątek
    • Gość:     IP: *.anonymouse.org 11.01.10, 09:53
      Internet to swoisty "Hyde Park" gdzie rozni psychole moga sie uzewnetrznic
      wierzac ze ktos ich wezmie na powaznie. Ponad polowa piszacych na roznych forach
      to zwykle trolle z kompleksami.

      img190.imageshack.us/img190/9427/1260071732862.png
    • flama.ster przykłady 11.01.10, 11:13
      Jeśli macie takie agresywne posty wrzucajcie tutaj.

      Atak na matkę usera.
      Pani o jakże łagodnym niku kicia031 pisze"
      > dziecka to je wyskrobię.
      Szkoda, ze twoja matka nie rozumiowala w ten sposob.


      forum.gazeta.pl/forum/w,898,105106748,105512077,Re_Psy_i_agresja_ludzi.html
      • flama.ster Re: przykłady 11.01.10, 11:32
        Atak na księży i papieża. Największym wrogiem jest Tadeusz Rydzyk.

        forum.gazeta.pl/forum/w,721,105475922,105476363,Re_gdzie_jest_urzad_skarbowy.html
        Dla "równowagi" atak na Jurka Owsiaka i darczyńców WOŚP

        forum.gazeta.pl/forum/w,721,105387517,105417712,Re_T_P_Ch_R_.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka