IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 10:36
Czy jak się rozmawia na czacie na Tlenie, tworzy się w komputerze jakaś
historia? Czy osoba korzystająca po mnie z komputera może stwierdzić, że
rozmawiałam na czacie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Jan Re: Chat IP: *.domgym / *.dip.t-dialin.net 01.07.04, 10:54
      Mozna stwierdzic wszystko, co dany uzytkownik robil w internecie (jakie Strony
      ogladal itd.) Osoba, ktora sie zna na komputerach moze stwierdzic, ze dany
      uzytkownik byl na stronie z czatem.
      Dla bezpieczenstwa nalezy kasowac Pliki "Temporary Internet Files", chociaz to
      tez nie daje absolutnej pewnosci. Najlepiej uzywac dodatkowych programow typu
      Internet Cleaner etc.
      Pozdrawiam
    • yapkovitz Re: Chat 02.07.04, 07:46
      Gość portalu: Monika napisał(a):

      > Czy jak się rozmawia na czacie na Tlenie, tworzy się w komputerze jakaś
      > historia? Czy osoba korzystająca po mnie z komputera może stwierdzić, że
      > rozmawiałam na czacie?

      Musisz rowniez wyczyscic HISTORIE w IE. Mam nadzieje ze twoj komunikator jest
      na haslo i ze nie masz ustawionego archiwum w Tlenie.

      pozdrawiam
      yapko

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka