Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 10:36 Czy jak się rozmawia na czacie na Tlenie, tworzy się w komputerze jakaś historia? Czy osoba korzystająca po mnie z komputera może stwierdzić, że rozmawiałam na czacie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jan Re: Chat IP: *.domgym / *.dip.t-dialin.net 01.07.04, 10:54 Mozna stwierdzic wszystko, co dany uzytkownik robil w internecie (jakie Strony ogladal itd.) Osoba, ktora sie zna na komputerach moze stwierdzic, ze dany uzytkownik byl na stronie z czatem. Dla bezpieczenstwa nalezy kasowac Pliki "Temporary Internet Files", chociaz to tez nie daje absolutnej pewnosci. Najlepiej uzywac dodatkowych programow typu Internet Cleaner etc. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
yapkovitz Re: Chat 02.07.04, 07:46 Gość portalu: Monika napisał(a): > Czy jak się rozmawia na czacie na Tlenie, tworzy się w komputerze jakaś > historia? Czy osoba korzystająca po mnie z komputera może stwierdzić, że > rozmawiałam na czacie? Musisz rowniez wyczyscic HISTORIE w IE. Mam nadzieje ze twoj komunikator jest na haslo i ze nie masz ustawionego archiwum w Tlenie. pozdrawiam yapko Odpowiedz Link Zgłoś