Dodaj do ulubionych

problem z pocztą na onecie

07.01.06, 16:36
mam problem nie mogę dostać się do poczty na onecie wpisuje login oraz hasło
(na pewno jest prawidłowe i dobrze wpisane) probuje probuje i nic po kilku
probach wreszcie sie rano zalogowalem teraz probowalem i nic z tego blad
podczas logowania mi wyskakuje. Czy mial ktoś z was moze cos podobnego?
Obserwuj wątek
    • heart_of_ice Re: problem z pocztą na onecie 07.01.06, 17:41
      mi tez wyskakiwalo, ze bledne haslo.... loguje sie za 3 razem...
      widac posypalo sie im cos....

      Pauli
      --
      Jakieś 'aczkolwiek' mi zostało... ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka