Dodaj do ulubionych

poczta na interii

15.03.06, 20:07
Szlag mnie trafia. Mam konto pocztowe w interii. Od dluzszego czasu logowanie
trwa dluuugo. A jak sie zaloguje, to albo pokazuja sie nowe wiadomosci, albo
sie nie pokazuja. To samo z folderami. Pisalem pare razy do admina.
Przysylaja mi wiadomosci, ze wszystko jest OK. I zycza mi dalszego milego
uzytkowania konta. Czy ktos ma moze pomysl na poprawe dzialania konta. Ci co
chca poradzic mi zmiane konta, niech sobie daruja-na serwerze mam pare tysiecy
emaili ktore sa mi potrzebne.
Pozdrawiam
Y
Obserwuj wątek
    • neder Re: poczta na interii 15.03.06, 21:03
      Wybacz, ale jeśli szwankuje ci poczta na Interii i to jeśli jeszcze odbierasz
      pocztę przez www (a więc wykluczone sa błędy programu pocztowego), to nasze rady
      na nic Ci się nie zdadzą. IMHO to definitywnie ich wina.

      pzdr
      • yndrk Re: poczta na interii 16.03.06, 05:56
        , to nasze rad
        > y
        > na nic Ci się nie zdadzą. IMHO to definitywnie ich wina.
        >
        > pzdr

        Tak sie domyslalem. Dzieki.
        Y

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka