yndrk
15.03.06, 20:07
Szlag mnie trafia. Mam konto pocztowe w interii. Od dluzszego czasu logowanie
trwa dluuugo. A jak sie zaloguje, to albo pokazuja sie nowe wiadomosci, albo
sie nie pokazuja. To samo z folderami. Pisalem pare razy do admina.
Przysylaja mi wiadomosci, ze wszystko jest OK. I zycza mi dalszego milego
uzytkowania konta. Czy ktos ma moze pomysl na poprawe dzialania konta. Ci co
chca poradzic mi zmiane konta, niech sobie daruja-na serwerze mam pare tysiecy
emaili ktore sa mi potrzebne.
Pozdrawiam
Y