poszeklu 16.05.07, 19:54 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
katolik_polski1 Musial robic dobre przekrety ! 16.05.07, 20:13 Bral Polakow na litosc ! Nie znam takiego drugiego kraju ,gdzie by zbierano datki na szpitale .Albo prywatnie ubezpieczony albo w Kasie Chorych . Powinni go co do zlotowki rozliczyc na pozegnanie !!! Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski1 Sorry za wybryki i dzieki za test dla idiotow ! 16.05.07, 20:22 Po wypelnieniu ktorego ,klawiatura przeszla na angielski ! Pomyslowe :))) Odpowiedz Link Zgłoś
c.lina Dość tego egocentrycznego kretyna w TV! 16.05.07, 22:22 Wreszcie znikną z telewizji całodzienne bałwochwalcze przedstawienia ku czci Wielkiego Jerzego Owsiaka. Ten facet jest tak zakochany w sobie, że pewnie doznaje wzwodu na swój widok na ekranie telewizora. Ilu wyznawców ma jego sekta? Coraz mniej, o czym świadczy malejąca widownia tych nieszczęsnych programów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roman.g Re: Dość c.lina IP: 83.222.36.* 17.05.07, 11:57 a co ty zrobilas zeby wtym kraju było normalnie zeby szpitale miały super sprzęt Nic tylko krytykować i szpanować swoja komurą furą i obojętnością na innych. Dopóki ci zycie nie da w dupę będziś dalej tajie farmazony głosić. żenada i płytkie jak wod w klozecie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asda Re: Dość tego egocentrycznego kretyna w TV! IP: *.acn.airbites.pl 17.05.07, 16:05 W tym kraju można zgnoić dziś każdego, co też czynisz i Ty, zapewne polski katoliku. Czekam teraz jeszcze kiedy przyjdzie czas na Wojtyłę, szkoda, że już nie żyje, bo gdyby to widział, to sam by się wyrzekł polskiego obywatelstwa. Podsumowując to jest DNO! A tacy ludzie jak Ty cwaniaczku niszczą ten kraj od wieków, to takie łebki jak Ty po pijaku na Sejmie krzyczały Veto, ale już nie długo nie będzie takich jak Ty, na szczęście konserwatyści to wymierający gatunek w tej części Świata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiesio.de Re: Musial robic dobre przekrety ! IP: *.chello.pl 16.05.07, 20:36 a czy ktokolwiek kazał komukolwiek dawać pieniądze na datki. To każdego indywidualna sprawa czy chce dawać datek i komu dawać, tak samo jest z przekazywaniem 1% podatków. Nikt nie każe tego robić. A jeżeli masz lepszy pomysł, to śmiało, nabierz Polaków, ponaciągaj, zarób na tym ale jednocześnie wyposaż ileśset szpitali w karetki, sprzęt etc. Nie rozumiem tylko co te wszystkie działania mają mieć wspólnego z byciem pederastą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szczepan78 Re: Musial robic dobre przekrety ! IP: *.20.54.194.generacja.pl 16.05.07, 22:01 No cóż... Ojciec Dyrektor to dopiero przekręciarz... ...czy rozliczył się już ze składek na Stocznię? A datki na kościół katolicki? Skoro można dla panów w smutnych sukienkach, to dlaczego dla człeka w wesołych oprawkach już nie? Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 "katolik"_...chamie esbecki !..won do chlewu.. 17.05.07, 20:44 jesteś taki "katolik" jak rydz porządnym...tfu, ci w ryj! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Re: Jurek Owsiak: Odchodzę z TVP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.07, 20:55 zgadzam sie z kolegą ... Odpowiedz Link Zgłoś
agulaszek Re: Jurek Owsiak: Odchodzę z TVP 16.05.07, 23:38 Nikt nikomu nie kazał brak udziału w tej akcji, nikt też nie kazał nikomu oglądać WOŚP w TV. Jurek Owsiak jest wspaniałym człowiekiem i zrobił więcej dobrego niż niektóre małe móżdżki są w stanie sobie wyobrazić wyobrazić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HBR Jurek, dzięki za wszystko!!! IP: *.chello.pl 17.05.07, 09:48 Wielkie SIE MA dla Jurka, bo to co on robi, to się w głowie nie mieści - dla dzieciaków; nawet sam Religa jakby oglosił publiczną zbiórkę, podejrzewam, że nikt by nie kiwnął palcem, nie mówiąc już od tych tłumach na świeżym powietrzu - światełko do nieba. Wreszcie "Wodzu" zrozumiał, że czas skończyć karmić tą hydrę nie nienasyconą i trzeba "odswieżyć się". I tak trzymać!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~krzysio I bardzo dobrze IP: *.nettelinwestycje.pl 18.05.07, 16:15 I bardzo dobrze, że odchodzi, teraz będzie miał swój kanał i będzie robił to co zechce bez cenzury... a swoją drogą to nie tylko on będzie prowadził autorskie programy na platformie telewizji N, ale jeszcze kilkoro muzyków będzie miało autorskie programy radiowe poczytajcie tutaj: slimak.onet.pl/_m/specjalne/n/part3.pdf Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~ted info o konferencji... IP: *.west.biz.rr.com 18.05.07, 16:43 a macie może jakieś info o tej całej konferencji?? i gdzie można ewentualnie znaleźć jakieś materiały, bo szukałem na wrzucie i youtubie ale nic nie ma... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xmarkoz Re: info o konferencji... IP: 218.21.130.* 27.05.07, 19:48 na youtubie już jest, a poza tym szukaj na n.pl/konferencja, tam jest sporo materiałów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xmarkoz Re: info o konferencji... IP: 218.21.130.* 27.05.07, 19:50 poszukaj na stronie www.n.pl/konferencja, tam jest wszystko o czym mówili i sporo materiłu video Odpowiedz Link Zgłoś