Dodaj do ulubionych

Jurek Owsiak: Odchodzę z TVP

16.05.07, 19:54
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • katolik_polski1 Musial robic dobre przekrety ! 16.05.07, 20:13
      Bral Polakow na litosc !
      Nie znam takiego drugiego kraju ,gdzie by zbierano
      datki na szpitale .Albo prywatnie ubezpieczony albo w Kasie Chorych .
      Powinni go co do zlotowki rozliczyc na pozegnanie !!!
      • katolik_polski1 Sorry za wybryki i dzieki za test dla idiotow ! 16.05.07, 20:22
        Po wypelnieniu ktorego ,klawiatura przeszla na angielski !
        Pomyslowe :)))
        • c.lina Dość tego egocentrycznego kretyna w TV! 16.05.07, 22:22
          Wreszcie znikną z telewizji całodzienne bałwochwalcze przedstawienia ku czci
          Wielkiego Jerzego Owsiaka. Ten facet jest tak zakochany w sobie, że pewnie
          doznaje wzwodu na swój widok na ekranie telewizora.
          Ilu wyznawców ma jego sekta? Coraz mniej, o czym świadczy malejąca widownia tych
          nieszczęsnych programów.
          • Gość: roman.g Re: Dość c.lina IP: 83.222.36.* 17.05.07, 11:57
            a co ty zrobilas zeby wtym kraju było normalnie zeby szpitale miały super sprzęt
            Nic tylko krytykować i szpanować swoja komurą furą i obojętnością na innych.
            Dopóki ci zycie nie da w dupę będziś dalej tajie farmazony głosić.
            żenada i płytkie jak wod w klozecie
          • Gość: asda Re: Dość tego egocentrycznego kretyna w TV! IP: *.acn.airbites.pl 17.05.07, 16:05
            W tym kraju można zgnoić dziś każdego, co też czynisz i Ty, zapewne polski
            katoliku. Czekam teraz jeszcze kiedy przyjdzie czas na Wojtyłę, szkoda, że już
            nie żyje, bo gdyby to widział, to sam by się wyrzekł polskiego obywatelstwa.
            Podsumowując to jest DNO! A tacy ludzie jak Ty cwaniaczku niszczą ten kraj od
            wieków, to takie łebki jak Ty po pijaku na Sejmie krzyczały Veto, ale już nie
            długo nie będzie takich jak Ty, na szczęście konserwatyści to wymierający
            gatunek w tej części Świata.
      • Gość: wiesio.de Re: Musial robic dobre przekrety ! IP: *.chello.pl 16.05.07, 20:36
        a czy ktokolwiek kazał komukolwiek dawać pieniądze na datki. To każdego
        indywidualna sprawa czy chce dawać datek i komu dawać, tak samo jest z
        przekazywaniem 1% podatków. Nikt nie każe tego robić. A jeżeli masz lepszy
        pomysł, to śmiało, nabierz Polaków, ponaciągaj, zarób na tym ale jednocześnie
        wyposaż ileśset szpitali w karetki, sprzęt etc. Nie rozumiem tylko co te
        wszystkie działania mają mieć wspólnego z byciem pederastą?
      • Gość: szczepan78 Re: Musial robic dobre przekrety ! IP: *.20.54.194.generacja.pl 16.05.07, 22:01
        No cóż...
        Ojciec Dyrektor to dopiero przekręciarz...
        ...czy rozliczył się już ze składek na Stocznię?

        A datki na kościół katolicki?
        Skoro można dla panów w smutnych sukienkach, to dlaczego dla człeka w wesołych
        oprawkach już nie?
      • pierot6 "katolik"_...chamie esbecki !..won do chlewu.. 17.05.07, 20:44
        jesteś taki "katolik" jak rydz porządnym...tfu, ci w ryj!
    • Gość: andrzej Re: Jurek Owsiak: Odchodzę z TVP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.07, 20:55
      zgadzam sie z kolegą ...
    • agulaszek Re: Jurek Owsiak: Odchodzę z TVP 16.05.07, 23:38
      Nikt nikomu nie kazał brak udziału w tej akcji, nikt też nie kazał nikomu
      oglądać WOŚP w TV. Jurek Owsiak jest wspaniałym człowiekiem i zrobił więcej
      dobrego niż niektóre małe móżdżki są w stanie sobie wyobrazić wyobrazić.
    • Gość: HBR Jurek, dzięki za wszystko!!! IP: *.chello.pl 17.05.07, 09:48
      Wielkie SIE MA dla Jurka, bo to co on robi, to się w głowie nie mieści - dla
      dzieciaków; nawet sam Religa jakby oglosił publiczną zbiórkę, podejrzewam, że
      nikt by nie kiwnął palcem, nie mówiąc już od tych tłumach na świeżym powietrzu -
      światełko do nieba.
      Wreszcie "Wodzu" zrozumiał, że czas skończyć karmić tą hydrę nie nienasyconą i
      trzeba "odswieżyć się". I tak trzymać!!!
    • seidr Jurek - dzieki i sie ma 17.05.07, 18:54
      Jurek dzieki za pomoc dzieciom
    • Gość: ~krzysio I bardzo dobrze IP: *.nettelinwestycje.pl 18.05.07, 16:15
      I bardzo dobrze, że odchodzi, teraz będzie miał swój kanał i będzie robił to co
      zechce bez cenzury... a swoją drogą to nie tylko on będzie prowadził autorskie
      programy na platformie telewizji N, ale jeszcze kilkoro muzyków będzie miało
      autorskie programy radiowe poczytajcie tutaj:
      slimak.onet.pl/_m/specjalne/n/part3.pdf
    • Gość: ~ted info o konferencji... IP: *.west.biz.rr.com 18.05.07, 16:43
      a macie może jakieś info o tej całej konferencji??
      i gdzie można ewentualnie znaleźć jakieś materiały, bo szukałem na wrzucie i
      youtubie ale nic nie ma...
      • Gość: xmarkoz Re: info o konferencji... IP: 218.21.130.* 27.05.07, 19:48
        na youtubie już jest, a poza tym szukaj na n.pl/konferencja, tam jest sporo
        materiałów
      • Gość: xmarkoz Re: info o konferencji... IP: 218.21.130.* 27.05.07, 19:50
        poszukaj na stronie www.n.pl/konferencja, tam jest wszystko o czym mówili i
        sporo materiłu video

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka