ola162 12.05.06, 20:11 ma być w hotelu Petropol chyba w sobote i niedziele od 12. Wybieracie się ze swoimi dzieciaczkami?? Ja chcę iść w niedziele bo w sobote mam impreze rodzinną. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
janka741 Re: Casting 12.05.06, 22:12 Witaj! Nic nie słyszałam. Do czego jest ten casting, jakiś reklam? Pozdrawiam Ewa Odpowiedz Link Zgłoś
gracjana28 Re: Casting 13.05.06, 08:27 No właśnie, Ola, napisz cos więcej o tym castingu, ja tez nic nie słyszałam. Odpowiedz Link Zgłoś
ola162 Re: Casting 13.05.06, 11:42 wiecie co mi powiedziała o tym koleżanka i sama nie wiem do czego ten casting. Idę ponieważ jest bezpłatny. Odpowiedz Link Zgłoś
asiek.m Re: Casting 15.05.06, 08:51 ...a jac hciałam Was ostrzec przed castingiem........niestety, nie zdążyłam, bo od czwartku nie miałam netu sprawdziłam tąagencję, poniewaz ja dałam się nabrać na zeszłorocznych wakacjach, zapłaciłamkupę kasy, a efektów żadnych... o firmie optimal fashion, która organizowała casting: www.superfakty.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=521&Itemid=44 Odpowiedz Link Zgłoś
ola162 Re: Casting 15.05.06, 18:04 a Ja poszłam w niedzielę o 14 i już casting się skończył. Ja też prawie się raz nabrałam,k jak coś jest to chodzę ale jak chcą piniądze za zdjęcia to rezygnuję. Ale może kiedyś trafię coś porządnego. Odpowiedz Link Zgłoś