12.05.06, 20:11
ma być w hotelu Petropol chyba w sobote i niedziele od 12.
Wybieracie się ze swoimi dzieciaczkami?? Ja chcę iść w niedziele bo w sobote
mam impreze rodzinną.
Obserwuj wątek
    • janka741 Re: Casting 12.05.06, 22:12
      Witaj! Nic nie słyszałam. Do czego jest ten casting, jakiś reklam?
      Pozdrawiam
      Ewa
      • gracjana28 Re: Casting 13.05.06, 08:27
        No właśnie, Ola, napisz cos więcej o tym castingu, ja tez nic nie słyszałam.
        • ola162 Re: Casting 13.05.06, 11:42
          wiecie co mi powiedziała o tym koleżanka i sama nie wiem do czego ten casting.
          Idę ponieważ jest bezpłatny.
    • asiek.m Re: Casting 15.05.06, 08:51
      ...a jac hciałam Was ostrzec przed castingiem........niestety, nie zdążyłam, bo
      od czwartku nie miałam netu
      sprawdziłam tąagencję, poniewaz ja dałam się nabrać na zeszłorocznych
      wakacjach, zapłaciłamkupę kasy, a efektów żadnych...
      o firmie optimal fashion, która organizowała casting:
      www.superfakty.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=521&Itemid=44
      • ola162 Re: Casting 15.05.06, 18:04
        a Ja poszłam w niedzielę o 14 i już casting się skończył.
        Ja też prawie się raz nabrałam,k jak coś jest to chodzę ale jak chcą piniądze za
        zdjęcia to rezygnuję. Ale może kiedyś trafię coś porządnego.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka