wacka1
20.02.09, 09:07
Jak cudownie spacerować .Mieszkam za miastem.Do miasta jeżdżę na duże
zakupy.Uwielbiam spacery.Idę polami,wzdłuż kanału do miasta.Latem omijam
żaby,ślimaki a zimą tak jak dziś cieszę się sniegiem,kopię podrzucam.Zapominam
ze jestem babcią,żona,matka.Jestem sobą .Przyjemnosci w zimowe dni.