dzwony1 30.12.05, 21:59 Witam wszystkich, Mieszkamy w Arnhem ( NL ) Szukamy aupair. Mamy dwoje dzieci (3i5), pracujemy i szukamy osoby, ktora podjelaby sie roli aupair, musi znac angleiski ( srednio wystarczy). Czekam i pozdrawiam, Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Joanna Re: Aupair IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.06, 18:12 Witam serdecznie! Jestem zainteresowana Pani ofertą. Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat tej pracy. Jakie są obąwiązki(ile godzin w tygodniu, czy są wolne dni itp.)Czy jest zapewnione zakwaterowanie, jakie jest wynagrodzenie, jakie trzeba ponieść koszty wyjazdu? Na jaki adres ewentualnie można przysłać swoją ofertę? Od kiedy należałoby podjąć pracę. No i przede wszystkim jakie warunki trzeba spełniać by móc wykonywać tą pracę (oprócz znajomości jęz.angielskiego). Ja mam 30 lat, wykształc.wyższe pedagogiczne(jestem polonistką).Znam angielski w stopniu trochę więcej niż podstawowym(czy to wystarczy?).Proszę o dpowiedź.Pozdrawiam.Joanna Odpowiedz Link Zgłoś
anastazjawalczak Re: Aupair 09.01.06, 00:28 Witam. Nazywam sie Anastazja Walczak i jestem zainteresowana Panstwa ogłoszeniem. Z przyczyn osobistych musiałam przerwac nauke i chce wyjechac na jakis czas. Mam spore doswiadczenie w opiece nad dziecmi gdyz moja mama prowadzi prywatne przedszkole i w wolnych chwilach pracuje jako pomoc do dzieci. Pracowałam jeszcze na swietlicy w hotelu i jako opiekunka w rodzinach. Jezeli sa Panstwo zainteresowani to prosze o kontakt i wiecej informacji na temat Panstwa oferty. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś