30.12.05, 21:59
Witam wszystkich,
Mieszkamy w Arnhem ( NL )
Szukamy aupair. Mamy dwoje dzieci (3i5), pracujemy
i szukamy osoby, ktora podjelaby sie roli aupair, musi znac angleiski (
srednio wystarczy). Czekam i pozdrawiam,
Obserwuj wątek
    • Gość: Joanna Re: Aupair IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.06, 18:12
      Witam serdecznie! Jestem zainteresowana Pani ofertą. Chciałbym dowiedzieć się
      więcej na temat tej pracy. Jakie są obąwiązki(ile godzin w tygodniu, czy są
      wolne dni itp.)Czy jest zapewnione zakwaterowanie, jakie jest wynagrodzenie,
      jakie trzeba ponieść koszty wyjazdu? Na jaki adres ewentualnie można przysłać
      swoją ofertę? Od kiedy należałoby podjąć pracę. No i przede wszystkim jakie
      warunki trzeba spełniać by móc wykonywać tą pracę (oprócz znajomości
      jęz.angielskiego). Ja mam 30 lat, wykształc.wyższe pedagogiczne(jestem
      polonistką).Znam angielski w stopniu trochę więcej niż podstawowym(czy to
      wystarczy?).Proszę o dpowiedź.Pozdrawiam.Joanna
    • anastazjawalczak Re: Aupair 09.01.06, 00:28
      Witam. Nazywam sie Anastazja Walczak i jestem zainteresowana Panstwa
      ogłoszeniem. Z przyczyn osobistych musiałam przerwac nauke i chce wyjechac na
      jakis czas. Mam spore doswiadczenie w opiece nad dziecmi gdyz moja mama prowadzi
      prywatne przedszkole i w wolnych chwilach pracuje jako pomoc do dzieci.
      Pracowałam jeszcze na swietlicy w hotelu i jako opiekunka w rodzinach. Jezeli sa
      Panstwo zainteresowani to prosze o kontakt i wiecej informacji na temat Panstwa
      oferty. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka