Dodaj do ulubionych

Dawno dawno temu był sobie las...

IP: 62.29.160.* 17.09.04, 18:23
Bawiliscie się kiedyś w taką zabawę polegającą na tym że jedna osoba mówi
zdanie (lub część zadania) a kolejna dopowiada swoje itd. W ten sposób
powstaje niesamowita zakręcona bajka/historia/anegdota.
Może zaczniemy zabawe?
Obserwuj wątek
    • very.bad.girl w lesie mieszkała sobie Pani Rzodkiewka .... 17.09.04, 18:38
      :P
    • pika00 Re: Dawno dawno temu był sobie las... 17.09.04, 18:41
      .. w glebi siedziala sobie smutna dziewczynka na kamieniu
      • Gość: tonapewnonieja Re: Dawno dawno temu był sobie las... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.04, 19:56
        ... z komórką w ręku na której mrugał komunikat "brak zasięgu "
        • aswywiadu007 Re: Dawno dawno temu był sobie las... 18.09.04, 20:11
          za to w zasięgu wzroku był pan Seler...
          • benia30 Re: Dawno dawno temu był sobie las... 18.09.04, 20:59
            ...i spoglądał ukradkiem to na smutną dziewczynkę, to na panią Rzodkiewkę,
            która zapewne była jej podopieczną...
            • myslenie-szkodzi Re: Dawno dawno temu był sobie las... 18.09.04, 21:24
              i pomyślał ze zdziwieniem, że u niego jest bardzo dobry zasięg. Możliwe, że
              było to spowodowane ...
              • Gość: dorota .. nikt dziewczynie nie zdjął jeszce simlocka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.04, 09:49
                • Gość: agul Re: .. nikt dziewczynie nie zdjął jeszce simlocka IP: *.aster.pl / *.aster.pl 19.09.04, 10:39
                  ... ale że był starym złośliwym ramolem, postanowił jej tego nie mówić ...
                  • Gość: Lech Wałęsa Re: .. zdejmowanie SIMLOCKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.04, 00:50
                    ...
                    i powoli proponowac jak by to bylo bez simlocka, niestety ona nie chciala i musial uzyc swoich macek "OSMIORNICY" i dokonac tego na sile wszystkimi 8smioma mackami
                    • Gość: Gixera Re: .. zdejmowanie SIMLOCKA IP: 195.205.22.* 20.09.04, 15:56
                      A dziewczynka oprocz telefonu miala rowniez zapalki, bo musiala ich troche
                      sprzedac zeby zarobic na karte Heayh..a to byla bardzo mrozna zima...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka