Gość: Ufolista
IP: 62.29.160.*
17.09.04, 18:23
Bawiliscie się kiedyś w taką zabawę polegającą na tym że jedna osoba mówi
zdanie (lub część zadania) a kolejna dopowiada swoje itd. W ten sposób
powstaje niesamowita zakręcona bajka/historia/anegdota.
Może zaczniemy zabawe?