Dodaj do ulubionych

The Prodigy w Polsce ;-)))

IP: *.visp.energis.pl 15.06.03, 19:01
The Prodigy przyjechało z koncertami do Polski. Wysiadają z samolotu, patrzą,
a tu parka ubrana na ludowo wita ich chlebem i solą. Schodzą po schodkach na
płytę lotniska i wokalista mówi:
– No, tak to nas jeszcze nikt nie witał!
Pochyla się, zatyka jedną dziurkę nosa palcem, a drugą wciąga sól.
Obserwuj wątek
    • Gość: nix Re: The Prodigy w Polsce ;-))) IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.06.03, 21:49
      :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka