Dodaj do ulubionych

Testujemy, testujemy...

14.09.07, 17:02
Wszyscy w Forum Humorum jakieś głupoty piszą więc myślę, że nikomu nie będzie
przeszkadzało, jak sobie trochę potestuję bo ostatnio napisałem coś takiego:

Mój blog

... i mi nie zadziałało :-)

No dobra, koniec gadania, a właściwie pisania.

Cape444
www.cape444.wordpress.com
Obserwuj wątek
    • capellini Re: Testujemy, testujemy... 14.09.07, 17:04
      no kurcze, a teraz działa, od czego to zależy...?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka