capellini
14.09.07, 17:02
Wszyscy w Forum Humorum jakieś głupoty piszą więc myślę, że nikomu nie będzie
przeszkadzało, jak sobie trochę potestuję bo ostatnio napisałem coś takiego:
Mój blog
... i mi nie zadziałało :-)
No dobra, koniec gadania, a właściwie pisania.
Cape444
www.cape444.wordpress.com