Dodaj do ulubionych

Smutno mi!!!

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.08.02, 21:31
Smutno mi, czy jakaś Kobieta może mnie pocieszyć?
Obserwuj wątek
    • otok Re: Smutno mi!!! 18.08.02, 02:14

      mi,tys
      • rzulw Re: Smutno mi!!! 18.08.02, 02:18
        i mi ;(
        • bajerful Re: Smutno mi!!! 21.08.02, 12:17
          rzulw napisał:

          > i mi ;(
          >
    • Gość: Isaura Re: Smutno mi!!! IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 21.08.02, 11:41
      A dlaczego Ci smutno?
      • Gość: mersalia Re: Smutno mi!!! IP: *.net.autocom.pl 21.08.02, 16:19
        ja cię mogę pocieszyć
    • Gość: marla Re: Smutno mi!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.08.02, 19:19
      Czy ten smutek nadal aktualny? Bo mi też smutno, bardzo... Może moglibyśmy się
      nawzajem pocieszyć?;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka