Gość: Edwardo IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.08.02, 21:31 Smutno mi, czy jakaś Kobieta może mnie pocieszyć? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Isaura Re: Smutno mi!!! IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 21.08.02, 11:41 A dlaczego Ci smutno? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mersalia Re: Smutno mi!!! IP: *.net.autocom.pl 21.08.02, 16:19 ja cię mogę pocieszyć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marla Re: Smutno mi!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.08.02, 19:19 Czy ten smutek nadal aktualny? Bo mi też smutno, bardzo... Może moglibyśmy się nawzajem pocieszyć?;-) Odpowiedz Link Zgłoś