02.07.20, 18:41
.
Obserwuj wątek
    • kanuk Re: Portofino 02.07.20, 18:45
      Cancer | June 21 to July 22

Although the last few weeks have been classic examples of “same crap, different day,” anomalous ripples in the space-time continuum will allow you to experience the same crap, but on the same day over and over.
                  • kalllka Re: Portofino 17.07.20, 12:03
                    Z tego co widac na dzisiaj-okulbaczone.
                    Ale jak to u kobyły, bez maski nic nie słyszy a i klapki na oczach...
                    Ameryka zajmuje się coovide, słusznie zreszta świata, to fine.
                    • kalllka Re: Portofino 19.07.20, 16:52
                      mam niebywała cierpliwość, za co powinnam zostać nagrodzona w dwojnasob. Raz,
                      zaraz, drugi za dokumentacje.
                      Kwitując:
                      Po pierwszy raz,
                      Znalazłszy osa wypuściłam żywine przez okno litościwie pomagając uniknąć kary za życia i cialoksztalt.
                      W deux /ex machina/ spedziwszy na granicy włosko- francuskiej długie godziny.. na zimno wykalkulowanym uczynku złapałam wylewającego „pomyleczki” prosto pod moje konto.
                      W związku z wwwnioskuje by wylewającego zera-pozera, dokładnie wyczyszczono i przetestowano /w kierunku mayday/
                    • kanuk Re: Portofino 19.07.20, 16:59
                      Przez maske za duzo nie widac. W oczach wszystko trzeba wyczytac. Telewizja jak radio, poza tym. Do przylbic dojda kopie ? Orez dzus. Okulbaczenie musze sprawdzic . Brak mi slow ;)
                      • kalllka Re: Portofino 19.07.20, 17:49
                        Ale dlaczego komisyj robi scrabble eggs zeby wyczytać? Właśnie poza w tym, ze telewizja jak w radiu. Gowno widać, ale całe media jadą na siarkowodorze. Skąd biorą zer, jak nie z kradzieży, z cudzych kont /?/
                        Nie brak ci ale Monet.

• kanuk Re: Portofino 20.07.20, 04:09
                          Nastepuje " de-Monetyzacja", wszystko staje sie takie niewyrazne. Lub zepchniete z postu. Mentu. Brazylia vel Parasolnik mial Nojes Dojczland na otoku czapki ,szedl pod prad pochodu pierwszomajowego w stolicy ( lata 70-te) spiewajac Sucha Dupka. Nikt nie sluchal jego ostrzezen.
                          • kalllka Re: Portofino 20.07.20, 17:46
                            De manetyzacja. Wszystko w rękach stóp.
                            Będzie pięknie: zielono, spokojnie. W sprzyjającej neueko atmosferze i Rehabilitacji intel_i_gencji . Np. Portal poszukiwaczy wątków autentycznych;www. Krym_i_now- ach! z siedziba w Honk-Kongu.
                            • kanuk Re: Portofino 20.07.20, 20:23
                              Yhy, wlasnie oglosili ,ze region mego pobywania wchodzi w trzecia faze w piatek. To biere krotki pieciominutowy urlop.
                              Stopy pozostana plaskie przez dluugi czas.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka