Dodaj do ulubionych

Nie dołujcie

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 11:48
Nie dołujcie, bo nasze dziecko właśnie pisze rozszerzony... Napiszcie coś
pozytywnego, please...
Obserwuj wątek
    • Gość: Cino Re: Nie dołujcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 11:51
      Nie ma Pani co sie denerwowac - skoro przystapilo do rozszerzonego to pewnie
      podstawa poszla nienajgorzej... Co nie zmienia faktu ze matura byla trudna... :-
      ( A nawet bardzo trudna. Pozdrawiam.
      • Gość: ja Re: Nie dołujcie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 11:54
        ja pisze to da rade:) u nas pare osub nastawionych na rozszsrzony dalo sobie
        spokuj, ale czwurkowicze i piatkowicze napisali calkiem sporo
    • Gość: Łukasz Dołować?? IP: *.anfa.pl 09.05.05, 13:29
      Witam, ja własnie otrząsnmąłem sie po maturze i nie jestem zadowolony. Należe
      do nielicznej grupy ludzi którzy lubia matme i wyniki miałem fajne. Ale to co
      widziałem to czysta kpina!
      Jakbym chciał iśc na rozszerzony to bym poczedł a nie meczył sie mimo woli.

      Może poszedł na rozszerzony aby punktów w koncu nazbierać??
      + na droge

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka