Dodaj do ulubionych

łatwa czy trudna?

IP: *.sm-rozstaje.pl 09.05.05, 12:25
łatwa czy trudna jak ją oceniacie?
Obserwuj wątek
    • Gość: kropka Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 12:27
      trudna i to bardzo! Skad oni w ogole wzieli te zadania?
      • Gość: ble ble cke! Re: łatwa czy trudna? IP: *.swarzedz.sdi.tpnet.pl 09.05.05, 18:57
        trudniejsza od podstawowej chyba ze dwa razy!!! w zadaniu na rozszerzonej, tym z wykresem jakiejś funkcji chcieliśmy z qmplami odrysować kształt swojej ręki w jednoznacznym geście ;)
      • Gość: cossa1 Re: łatwa czy trudna? IP: *.leszno.cvx.ppp.tpnet.pl 09.05.05, 23:07
        witam wszystkoch matematykow i nie tylko....zdawalem dzisiaj matme i jestem
        zalamany poziomem podstawowym...i mam takie pytnie czy ci z cke nie maja
        wyczucia co do zadan???
    • Gość: Pierniczek Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 12:27
      Bardzo trudna
      • Gość: joick:) Re: łatwa czy trudna? IP: *.osiedle.com 09.05.05, 12:31
        trudna na maxa:( cwiczylam w domku ostatnio,przerobilam sobie wszystkie probne
        z calej polski i zawsze wychodzilo mi tak 70-80% i bylam spokojna bo taki wynik
        by mnie satysfakcjonowal....a tutaj dzis po prostu sie zalamalam....jak
        liczylam sobie to max bede miala 20 punktow...i co teraz?? :/
    • Gość: GoSiAcZeK Re: łatwa czy trudna? IP: *.szczecin.mm.pl 09.05.05, 12:34
      Beznadziejna!
      Jak próbną mieliśmy nawaloną funkcjami tak ta była nawalona ciągamiBle!Lepiej
      byłoby jak każde zadanie byłoby z innej częśi materiału.No i jeszcze za malo
      czasu.Dla mnie była trudna.Nie wiem co zrobie jak nie bede miała wymarzonego
      minium- nie wiem czy w nastepnych sesjach bede zdawac matme.Qrde ja nic nie
      wiem!Wiem jedno-moje egzaminy sie skonczyly, a wiec mam wakacje!
      • Gość: a Re: łatwa czy trudna? IP: 212.244.54.* 09.05.05, 15:42
        hihi ja tez mam wakacje skopsalam ta mature fakt ale teraz wolne i ta mysl mnie
        trzyma przy zeyciu jak odbiore swiadectwo w czerwcu to sie bede martwic....
    • Gość: panda101@.o2.pl Re: łatwa czy trudna? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 13:30
      czlowieku trudna zadania z kosmosu , obawiam sie ze nieunikniony jest styczen
      • Gość: gocha Re: łatwa czy trudna? IP: 82.177.10.* 09.05.05, 13:35
        Ja mialam sporo klopotów z tymi zadaniami chyab 2 w ogole nie ruszylam a kilka
        pozaczynalam i nie skonczylam:(((((((( mam juz tej nowej matury serdecznie
        dosc!!!!!
        • Gość: metaxa Re: łatwa czy trudna? IP: *.miechow.com / 82.177.44.* 09.05.05, 13:42
          jak dla mnie to ta matura z matmy to było przegięcie...tego kto ją stworzył
          powinni wsadzić do kicia...:( i po co ja sie tyle uczyłam??!! to nie fair :(
          • Gość: pawson86 Re: łatwa czy trudna? IP: *.net 09.05.05, 16:01
            no to chyba jestes głupia bo ja miesiac nic przed egzaminem nie robiłem a
            wszystkie zadania rozwiazałem.. kilka mam głupich bledów za co mi odejma kilka
            punktow i z 90% bedzie z rozszerzonego:]
            • Gość: KROWA Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 21:39
              No to gratuluje intelektu, mądralo. To czemu nie napisales olimpiady? hehehe
              frajer ;p
          • Gość: -==- Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 10:56
            Ludziska a weźcie zacznijcie pisac z jakiego typu szkół i klas jesteście. Ja sie
            ucze w LO w klasie matematycznej i nie miałem na tej maturze zadania nowego,
            którego bym na lekcjach nie przerabiał i błędy to mam tylko rachunkowe.
            Przestańce dramatyzowac...
        • Gość: karolcia Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 13:43
          masakra, oni chyba zgłupieli...na bank bede musiała poprawiac
        • Gość: kamil Re: łatwa czy trudna? IP: *.lodz.dialog.net.pl 09.05.05, 18:08
          ta matura to masakra. te zadania wywalili z kosmosu. Jeśli próbnej tyle osób
          nie zdało to co dopiero będzie teraz???????????????????????????????????
          • Gość: KROWA Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 21:40
            Te zadania nie byly z kosmosy... ale z jakichś poje..ych zbiorów ;-)
          • Gość: kasiaaa Re: łatwa czy trudna? IP: *.chello.pl 10.05.05, 10:32
            ja nie zdałam i w zwazku z tym dla mnie była trudna:(((( liczyłam nacos
            prostszego:((((
    • Gość: glea Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 13:43
      trudna... myślałem, że to będzie spacerek, a dopiero na rozszerzonym będę miał
      problemy. Jak zobaczyłem podstawowy to dałem sobie spokój z rozszerzonym.
      Prawdopodobie ledwo zdam moze 40%
    • Gość: Kurczak Re: łatwa czy trudna? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 13:46
      Wychodząc z sali egzaminacyjnej byłam po prostu w szoku. Dopiero jak doszłam do
      domu dotarło do mnie że mogę mieć po prostu nie zdaną maturę przez tą matmę;/
      Załamanie nerwowe.. kurcze jesteśmy pierwszym rocznikiem który to pisze.. mogli
      sobie darować i dać nam coś naprawde realnego do zrobienia.. a nie.. ;>
      • Gość: Kaz Re: łatwa czy trudna? IP: *.swidnica.mm.pl 09.05.05, 14:15
        jak na złosc zrobili , matura z anglika i polaka byla poprostu cudowna 3 razy
        latwiejsza niz probne a matma szkoda gadac poprostu szok odwrotnie- byla 2 razy
        trudniejsza niz probne :|
        • Gość: ka po prostu nie starczyło czasu IP: *.acn.waw.pl 09.05.05, 14:19
          najgorsze jest to ze teraz potrafie zrobic te zadania,sama bez podpowiedzi,a
          wtedy po prostu nie starczyło czasu
          • Gość: Magda Re: po prostu nie starczyło czasu IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 09.05.05, 16:52
            No wlasnie. Najgorsze jest to, ze teraz te zadania wydaja sie proste. A na
            maturze 4 nie zaczelam a w innych porobilam glupie bledy:(
      • Gość: Ja Re: łatwa czy trudna? IP: *.magma-net.pl 09.05.05, 15:17
        Nie chce Was wszystkich denerwowac, ale przypominam, ze nie jestescie pierwszym
        rocznikiem zdajacym nowa mature- ja ja zdawalam juz trzy lata lemu!!! Wowczas
        mozna bylo o niej powiedziec eskperymentalna! I choc nie twierdze, ze byla
        latwa, jakos to bylo... Faktycznie zdawalnosc nowej, w porownaniu do starej,
        byla o wiele mniejsza, ale nie ma tego zlego... Glowy do gory.
        • Gość: kamien Re: łatwa czy trudna? IP: *.msk.net.pl / 213.17.190.* 09.05.05, 16:19
          rozwiazalem zestaw podtsawowy z waszej probnej matury w okolo 90 minut i mialem
          jeden blad, zestaw rozszerzonyrobilem okolo 2 godzin i rozwiazalem na mniej
          wiecej 75%. jesli chodzi o tegoroczna mature ktora niestety mialem zaszczyt
          rozwiazywac nie poszlo mi tak dobrze, malo tego poszlo, powiedzialbym,
          tragicznie. nie porownuj waszej nowej matury do naszej.
        • Gość: KROWA Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 21:42
          To wez te swoje zadania sprzed trzech lat i porownaj z naszymi. Potem tu wroc i
          to powtorz ;-)
        • Gość: Jareczka Re: łatwa czy trudna? IP: *.epwik.com.pl 09.05.05, 21:46
          Bez urazy, ale az trudno mi uwierzyc, ze ktos byl na tyle glupi, ze jak mial do
          wyboru, ktora zdawac to wybral nowa.
    • Gość: gosia Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 14:18
      zdecydowanie trudna, po prostu no comment
      • Gość: Maniek Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 14:25
        Podstawowa: Na początku gdy przeczytalem pytania stwierdzilem ze są nie do
        rozwiazania.. ale na szczescie udalo sie cos wymyslic, powinienem zdac. Chociaz
        naprawde byla trudna.
        Rozszerzona: Po 30 minutach wyszedlem z sali bo stwiedzilem ze nie ma sie co
        gapic w te cyferki.. reszta sali wygladala jak by czekala na pierwszego ktory
        sie odważy wstac :D
        • Gość: jaca1410 Re: łatwa czy trudna? IP: *.csk.pl 09.05.05, 14:33
          Matura z matematy byla kosmicznie trudna probna przy niej to pikus teraz
          wszystko w rekach BOGa modlcie sie abym zdal. Ten kto ja ukladal myslal ze w
          Polsce same "muzgi" sa a nie pomyslal o tych troche slabszych. Serdeczne dzieki
          dla CKE. Watpie w to ze nauczyciele nie mieli by z ta matura problemu. Wiec
          ogolnie to masakra wyniki beda iepskie, a w styczniu bardzo duzo osob bedzie
          mialo poprawki. Cos za tym musi sie kryc.
          • Gość: Olga Re: łatwa czy trudna? IP: *.chello.pl 10.05.05, 10:55
            Ta matura to poprostu parodia!!wiem że w każdej maturze są jakieś haczyki ale
            teraz to przez 30 min zastanawialam sie od którego zadania by tu zacząć
            główkować!CKE przesadziliści..jestem ciekawa czy ta osoba (lub te osoby) które
            to układały wcześniej układały moze jakieś łamigłówki co?koszmar!wszyscy
            powinniśmy sie teraz odwoływać bo skoro ludzie którzy chcieli nawet iść na
            rozszerzoną mieli trudności z podstawową to co to za podstawy CO??powinny być
            chociaż takie zadania na to min 15pkt!a tu wszystkie były poje...ne!na maxa!
            BRAwO CKE!!brawo..!teraz to bedziecie musieli wydać kasy na poprawki..
    • Gość: nirvAniec- KaMiEn Re: łatwa czy trudna? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 14:30
      poprostu porazka, co prawda skubnalem po kazdym zadaniu ale co z tego, wszyscy
      ktorzy pisali sa zdesperowani, ja tylko szydze ze w styczniu widzimy sie ;-),
      niestety jak sobie pomysle ze to naprawde moze sie stac, to mdlosci dostaje,
      trzeba bedzie sie przejechac z kijem besbolowym do OKE i nastukac im do tych
      kapuscianych LBOW troche rozumu o ile to jeszcze mozliwe, jednym slowem:
      PORAZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: jacus Re: łatwa czy trudna? IP: 212.160.169.* 09.05.05, 15:11
        Nie będę się rozpisywał. Powiem tylko, że trudna. Zrobiłem sporo testów i chyba
        żaden nie był taki. Chcą zrobić od razu selekcję przy maturce. Kat potężny.
        • Gość: maturzysta-opole Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 15:18
          porażka, 3 lata nauki, po próbnej optymizm a dzisiaj wszystko nie tak jak miało
          być. Nie wiem czy zalezy CKE aby w styczniu mieli pełno osób do poprawki czy
          poprostu pytania ułozył ktoś nie odpowiedni do tej funkcji.
        • Gość: ROLAND [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 15:28
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: gosia_zoska@op.pl Re: łatwa czy trudna? IP: 80.51.242.* 09.05.05, 19:56
        No to widzę że nie tylko ja czuję się fatalnie po tej maturce :((( OKE zrobiła
        sobie selekcję naturalną!!!!!!!! chyba było to celowe podejście, bo matme
        zdawało dużo osób chcieli wybrać tych najlepszych i niestety dużo osób będzie
        miało poprawki, ale czy po tym co zobaczyli te zadania niczym z kosmosu i mieli
        wlasnie okazję się z nimi zmierzyć bedą mieli ochotę znowu sięgać do matmy?? Ja
        zdecydowanie dziękuję za takie przeżycia NIGDY WIĘCEJ MATMY w moim
        życiu!!!!!!!!!!!!!!!! jestem przerażona a z wymarzonym kierunkiem mogę się już
        pożegnać. chociaż nie jestem złą uczennicą i do tej pory szło mi dobrze z matmy
        od początku chodziłam na korki dodatkowo się uczyłam rozwiązywanie zadań nawet
        na rozszerzonym poziomie szło mi w miarę łatwo ale na co sie to wszystko
        przydało?? :| porażka totalna, nie wiem brak mi słow na tą cała nową maturę.
        Jak liczyłam sobie to będe miec 40% a na pewno nie jest to szczyt moich
        marzeń :/ pociesza mnie tylko to że nie jestem sama Ale powiedzcie mi teraz
        gdzie ja sie dostanę z takim wynikiemmmmmm :((((((((((( pozdrooo dla wszystkich
        zrozpaczonych maturzystow glowa do gory!!
    • Gość: deedee Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 15:20
      trudna a jaka moze byc ja 30 osob siedzialo na sali i meczylo sie nadnia do
      ostatniej minuty i nikt nie odwazyl sie wyjsc wczesniej bo to bylo nierealne
    • Gość: gocha Re: łatwa czy trudna? IP: *.82-139.bia.tkb.net.pl 09.05.05, 15:23
      to ja bede pierwasza ktora napisze ze to bylo latwe... nie odwaze sie nazwac
      tego banalem... ale spodziewalam sie czegos duzo trudniejszego... jedyne czego
      braklo to czasu... na postawie jak dla mnie noglo byc jakies 30 min wiecej a
      na rozszerzony starczylo...
      • Gość: szanka Re: łatwa czy trudna? IP: *.ats.pl / *.radom.pilickanet.pl 09.05.05, 15:25
        hmm jak dla mnie to tylko te kurtki i ten wycinek byly do pomyslenia, reszta to latwa
      • Gość: elo Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 15:28
        prosta nie byla, ale nie byla tez trudna. z podstawy nie zrobilem zadania ze
        stereometrii ktora olewam bo po prostu nie lubie i nie umiem, troche klopotu
        moglo sprawic zadanie z wycinkiem i ze spadkiem ale obo byly do zrobienia po
        chwili zastanowienia. na roz podobnie nie zrobilem szescianu i nie starczylo
        czasu przy pochodnej w ostatnim zadaniu, tak poza tym to nie narzekam.
        spodziewalem sie trudniejszej szczegolnie na roszerzonej (podstawowa poziom tak
        jak sie spodziewalem) - z rozszerzonej zadanie z granica max proste, tak samo z
        prawdopodobienstwa ktore slabo umiem zrobilem bez problemu. z dowodem mozna
        bylo miec problem jak sie nigdy takich zadan nie robilo, za to logarytmy
        banalne, ostatnie 10pkt tez raczej proste tylko walnalem sie w obliczeniach i
        nie starczylo czasu. super zadowolony nie jestem co prawda, ale myslalem ze
        bedzie duzo gorzej
      • Gość: Renata Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 15:42
        Uffffffff pierwsza osoba która powiedziała, że łatwa ;-) ... Bo już myślałam, że
        się załamię ;-) ... Może nie najprostrza ale uważam, że jak na poziom podstawowy
        to OK.
      • Gość: maturzysta Re: łatwa czy trudna? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 23:23
        narescie ktos z kim sie moge zgodzic w tym zalamujacym wywodzie. ja jestem na
        tak zdecydowanie. wedlug mnie ta matura nie byla ani latwa ani trudna, byla po
        prostu odpowiednia
      • ayertienna Re: łatwa czy trudna? 09.05.05, 23:23
        gochna - u mnie dokładnie odwrotnie, to znaczy PP zostało mi 15 minut, a na PR
        zabrakło
        liczyłam sobie punkty wg rozwiazan na zadania.pl i POP wyszło mi 96=96% (jeden
        blad, nie wiem jak odejma za to punkty)
        na poziomie rozszerzonym juz troszke mniej wesoło :( głównie przez szescian - z
        rozpędu nie zauwaylam ze wyjdzie trapez a nie trójkąt.. no i to zadanie z
        dowiedzeniem ze to liczba całkowita, położyłam je kompletnie...
    • Gość: Michał Re: łatwa czy trudna? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 15:27
      No chyba was wszystkich po...!!!!!!!!!!!!!
      chodzę do 2 klasy LO i patrząc na pytania z podstawowej uważam ze 80% mojej
      klasy zrobiła by min. 10 a reszta zdała by bez problemu !!!! skoro uważacie że
      ta matura to masakra i była bardzo trudna to nie wiem z czym wy do niej
      podchodziliście?!?!?!?!?! bez podstawowej wiedzy nie ma co tam robić <hahaha>

PS. nie jestem uczniem jakiejś nadzwyczajnej klasy - LO w Janowie Lubelskim z
      matematyką w cyklu 4+5+5 bez żadnych dodatkowych zajęć pozalekcyjnych typu
      kółka itd.
      • Gość: sss Re: łatwa czy trudna? IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 15:46
        nie rozśmieszaj mnie. Wiesz chyba tego nie rozwiazywałes. Treść nie była trudna ale w drugiej klasie raczej nie rozwiażesz pochodnej. Która zreszta była prosta. Pozatym zwróc uwage ze dla ciebie ciagi sa prawie na bierzaca bo poznałeś je w drugiej klasie a dla maturzystów juz nie bo to było dawno. wiec nie osmieszaj sie
      • Gość: KROWA Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 21:50
        Poczekaj i zobacz zadania z rozszerzonej. Zobaczymy czy tez taki chojrak
        bedziesz ;-) Podstawową to se mogles rozwiazac. Zreszta nie ma co porownywac
        wylajtowanego nastroju w domu przy kominku z zadaniami jak wiesz ze jak
        spieprzysz cos to nic sie nie stanie i nastroju w sali gimnastycznej przy 5
        czlonkach komisji ktorzy chetnie by Cie za cos wyjebali z sali ;-). Male
        napiecie zawsze wplywa niekorzystnie na robienie zadan. CKE powinna wziac to
        pod uwage...
      • Gość: Jareczka Re: łatwa czy trudna? IP: *.epwik.com.pl 09.05.05, 22:00
        Bardzo ciekawe jest to, co piszesz. 80% twojej klasy zrobilaby MINIMUM 10 pytan
        z podst... Dlaczego to ciekawe? Bo na podst bylo wlasnie 10 polecen. To
        przepraszam ale chyba nie rozumiem: 4/5 twojej klasy zrobiloby wiecej zadan niz
        bylo podane??? To chyba jednak masz niezla klase, jakby sobie sami zadania
        dopisywali.
        No i klasa jest znacznie podzielona bo 4/5 mialoby z podst ponad 100%, a 1/5 ok
        30%. Coz za zbiorka geniuszy i przecietniakow. Do tego zadnych slabych. Chyba
        macie tam jakies promieniowanie,myle sie?
        No i ta uwaga kogos, kto ci juz wczesniej odpowiadal. My zadnych powtorzen nie
        mielismy, a ostatni rok liceum ciagnie za soba nawal nauki-nie tylko z matmy,
        stad tez ciegi moga wyleciec komus z glowy.
        Takze dolaczam sie do opinii przedmowcy: nie kompromituj sie.
      • Gość: Grochu Re: łatwa czy trudna? IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 09.05.05, 23:19
        Weź jebni się młotkiem w głowę!!!! Jak jesteś ku.. kujonem to była dla ciebie
        łatwa... lecz nie wszyscy są kujonami...
    • Gość: kkk Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 15:30
      masakra,mało czasu!!!!!!zadania były trudne,ale teraz wszystkie na spokojnie
      moge rozwiązac,120 min to za mało!!!!!potrzebne były 3 godz..ale ja sie nie
      załamuje może zdam wtedy brde szczęśliwa!!!
    • Gość: kindzia Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 15:33
      masakra,za mało czasu,cheć zrobienia wszystkiego z myślą upływania czasu
      stresuje.matura z matmy była trudna,120 min. to bardzo mało!!!!!!!!!!
      • Gość: Aska Re: łatwa czy trudna? IP: *.rtk.net.pl 09.05.05, 15:58
        Niech sie pocaluja gdzies z taka matma!!A Ci co mowia, ze latwa (zwlaszcza Ci
        co jej nie zdawali a teraz sobie na nia patrza) niech siada i sprobuja ja
        zrobic.. bo bylo tyle obliczen, ze mialam spory proglem z tym mimo, ze probna
        napisalam na 95% podstawowa!!! Czasu malo, zadania glupie.. czy oni nie
        pomysleli o tym, ze poziom podstaowy powinien zaliczyc bez problemu slaby
        uczen? a przecietny zdac ja bardzo dobrze? PRZECIEZ TO BYLA PODSTAWOWA!! Nie
        mogli wymyslac glupich i zawilych zadan na rozszerzona? A na podstawowej dac
        PODSTAWY ktore nie wymagaja liczenia na jedna strone A4 (mowie o zadaniu z
        ciagiem bo tyle to zajelo i przeszlo przez funkcje kwadratowa i wielomiany..)
        NIECH NASTEPNYM RAZEM KTOS POMYSLI JAK BEDZIE ROBIL MATURE!!!
      • Gość: mary Re: łatwa czy trudna? IP: *.koscielisko.sdi.tpnet.pl 09.05.05, 16:59
        to bylo ZA trudne...przesadzili!!jezeli polowa uczniow obleje mature z matmy,
        to za rok dadza latwiejsza, tylko co z nami?!kogo obchodzi ze my nie dostaniemy
        sie na uczelnie?!mam prosbe,zeby minister edukacji dal sobie juz na wstrzymanie
        z reformami!!a pani Łybackiej serdecznie dziekuje za zniszczenie przyszlosci...
    • Gość: Qcia Re: łatwa czy trudna? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 16:49
      maturalna masakra ...
      ja wiedizalam ze bedzie trudna , po próbnej mozna by sie tego spodziewac ale ze
      tak cholernie to nie sądziłam
      ja po prolfilu z rozrzerzonym programem jestem i co ?? boje sie ze nie zdałam
      ludziee co to za zadania byly ...
      a cfaniaczkki dla których prosta była to zaprosisc tylko na sale i rozdac
      arkusz zobaczylibyscie jaki ubaw
      ps. 3majcie sie
    • kama86 Re: łatwa czy trudna? 09.05.05, 17:10
      Niestety.. należę do grona osób, które obawiają się, że nie zdobędą 30% z
      podstawy.. przystąpiłam do części rozszerzonej bo stwierdziłam, że nic nie
      tracę - i nie żałuję! zadania były łatwe wg mnie łatwiejesze niż na podstawie,
      czysto matematyczne podczas gdy zadania z pierwszej części bardziej
      przypominały test na inteligencję. przykro mi tylko że teraz czytam wypowiedzi
      jakichś przemądrzałych gó..arzy, którzy śmią wykpiwać tegorocznych maturzystów
      których większość dzisiaj przegrała szansę dostania się na wymarzoną uczelnie..
    • Gość: Autler Re: łatwa czy trudna? IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 09.05.05, 17:18
      Matura nie była prosta w porównaniu do arkuszy sostępnych przed samym
      egzaminem. Arkusze egzaminacyjne co prawda były trudniejsze i bardziej
      podchwytliwe, ale każda osoba, która nie uczy się matematyki na pamięć, ale na
      logikę powinna sobie poradzić. zadania do pomyślenia były dwa. Reszta opierała
      się na schematach, które podobno większość z was tak namiętnie
      ćwuczyła, "trudniejszymi" zadaniami było to otymalizacyjne z kurtkami(gdzie
      zresztą nie trzeba było obliczac nwet pochodnej) i to z serwetką(gdzie nie
      wszysko było podane na tacy). jeśli chodzi o poz. rozszerzony to zaskoczył mnie
      rachunek prawdopodobieństwa(nie powtarzałem go). ogólnie prosta, choć nie
      banalna.
    • Gość: kurczak Re: łatwa czy trudna? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 18:12
      niestety, na spokojnie ta matura była naprawde nietrudna. Podczas egzaminu
      miałam wrażenie, że te zadania są z kosmosu. Teraz jak im sie przyjrzałam są w
      miarę przyzwoite. Kurde co ten stres robi z człowiekiem.
    • Gość: john Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 18:25
      hmm. powiedziałbym że była przyzwoita
      • Gość: clashiees Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 19:04
        podstawoey spokojnie byl do zrobienia, niektore zadania hm... wydawaly mi sie
        za latwe i szukalam haczyka:) czasu starczylo idealnie...
        jakby sie nad czyms zastanawiac to byloby za malo.
        rozszerz troche gorzej, moment nieuwagi i sie wszystko sypie zwlaszcza w zad
        tasiemcowych.
        ale jest oki nie ma co dramatyzowac:)
    • Gość: Piter Re: łatwa czy trudna? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 20:21
      Hmm co do matury to uważam ze nie byl trudna, ale pewnie dlatego ze teraz
      studiuje infe:)ale to jest dobry przygotowanie na studia;P powiem wam ze to co
      widzieliscie teraz to jest NIC przy funkcjach całki wielu zmiennych albo
      rozkładach Gaussa -Seidla lub Gaussa nie mowiąc o Rozkładzie LU lub Badaniach
      Opracyjnych gdzie sie przeprowadza badania nad minimum lub maksimum
      opłacalności;) hehe ale też pisałem mature KIEDYŚ i pamietam ze stres potrafi
      zaskoczyc każdego nawet najlepszego:)

P.S. Maturzyści bedzie dobrze zobaczycie 3mam za was kciuki a pikiety i palenie
      kukieł przed ministerstwem to nie żebym popierał ALE ... ;)
      • Gość: Piter Re: łatwa czy trudna? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 20:48
        ale prawde powiedziawszy gdybym ja taką dostał na własnej maturze to nie wiem
        czy też bym ją ruszył:/
      • Gość: KROWA Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 21:54
        Stary. Gaussa to i my robilismy w drugiej klasie liceum na infie ( bo do troche
        dobrej szkoly chodze) a mimo wszystko mi sie te zadania takie proste na
        rozszerzonej nie wydawaly ;p
    • Gość: ja Re: łatwa czy trudna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 21:22
      Matura była taka jakiej się spodziewałem. Zgubiły mnie tylk ogłupie blędy w
      liczeniu, no i zapomnialem policzyc dziedziny w ostatnim na rozszerzonej. Myślę,
      że nie będzie tak źle...
      • Gość: kamień Re: łatwa czy trudna? IP: 80.51.65.* 09.05.05, 22:02
        to faktycznie do bani ta matma co tu widze po opisach... uffff naszczeście
        wybrałem HISTORIE :)
    • Gość: ul Re: łatwa czy trudna? IP: *.leszno.cvx.ppp.tpnet.pl 09.05.05, 22:00
      powiem tak, moze i maturka nie bula taka trudnai jesliby sie tak postarac, miec
      iecej czasu, siedziec sobie elegancko w domku to szlo ja zrobic, ale nie w
      szkole izestresowanym na maksa!!!!!!!!!! jak po próbnej czytalam w gazetach ze
      tyle ludzi nie zdalo to myslalam ze zrobia latwiejsza!! a tu ...
      brak slów.. podstawa jeszcze ale rozszerzony tragedia, w domu dopiero
      uswiadomilam sobie ze moglabym to wyliczyc ale tam zrobilam duzo glupich bledow
    • Gość: macioej podstawa - banał,rozszerzona rozszerzona IP: *.zeork.com.pl 09.05.05, 22:55
      podstawa - banał,rozszerzona rozszerzona.Ale to moja wysublimowana opinia:D
      • Gość: KU.. Re: podstawa - banał,rozszerzona rozszerzona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 23:24
        eh... wysublimowali to Cie z probówki... Ku.. ale ja dzisiaj niemily jestem ;]
        A tak z ciekawosci po co to powtorzenie ,,rozszerzona rozszerzona''? Znaczy sie
        ze to jest rozszerzona tylko jeszcze rozszerzona ?:>

Ps. Zna ktos moze jakies forum na ktorym można kogos zmieszac z blotem i zgnoic
        na poziomie i oczekiwac podobnie wyrafinowanego skopania?
    • cossa1 Re: łatwa czy trudna? 09.05.05, 23:14
      witam wszystkich matematykow i nie tylko...zdawale disiaj matme i powiem
      szczerze ze podstawa tragicznie......mam takie pytanie czy c nz cke nie maja
      wyczucia co do zadan na matmie?
      • Gość: wuj stefan f IP: *.zeork.com.pl 09.05.05, 23:17
        stary, naprawde nie bylo trudne.Tylko nerwowka straszna
    • Gość: padalec Re: łatwa czy trudna? IP: 213.173.204.* 09.05.05, 23:17
      matura podstawowa byla przewalona!!!! co innego robic w domku zadania gdy nie
      ma stresu i nikt nie pogania a co innego jak sie siedzi w szkole i ma sie tylko
      2 h czsu. no wiec czasu bylo za malo, zadania przerabane , a tak na marginesie
      to cala ta nowa matura to jeden wielki niewypal!!!(chyba podstawowa byla
      stworzona zeby raczej ludzie przecietni mieli jakas szanse zdania...)
      dziekujemy tym co ukladali pytania...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka