Dodaj do ulubionych

WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D

04.06.05, 20:45
Hej wpisujcie się wszyscy którzy idziecie na UŚ na jakie kierunki?? :>
Kto na filologie spec.Kultura i Literatura krajów niemieckiego obszaru
językowego oraz Kto na Historie spec.Nauczycielska :D ?? :>
MA ktoś CR na 7 Czerwca na 13:00 ?? :>
Obserwuj wątek
    • gosia86r Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 04.06.05, 20:56
      Ja na zarządzanie i marketing. Rejestracje mam na 9 czerwca o 13.00 i przy
      okazji odwiedzę mojego Skarbeczka w Sosnowcu <lol>
      • kaja86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 04.06.05, 22:11
        ja na socjologię (pięcioletnie magisterskie), na pedagogike, albo na historię,
        spcejalonści jeszcze nie wybrałam ;). Rejestracja 8 czerwca o 13:00
        • Gość: ilons Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.interclik.pl / 82.160.28.* 04.06.05, 23:18
          może zadam głupie pytanie (i za takowe z góry sorki) ale skąd wiecie kiedy i na
          jaką godzinę macie rejestrację???
          a propo ja na historię się będe starać:)
          • gosia86r Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 05.06.05, 09:23
            > może zadam głupie pytanie (i za takowe z góry sorki) ale skąd wiecie kiedy i
            na
            > jaką godzinę macie rejestrację???

Wiemy kiedy i na jaką godzinę mamy rejestrację bo byliśmy bo przepustke w UŚ.
            Przepustka określa kiedy i o której godzinie mamy się wstawić na rejestracje.
          • Gość: gość Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: 195.117.171.* 05.06.05, 09:24
            Musisz jechać do Katowic lub zadzwonic na nr 0-32 359 047 i poprosic o
            przesłanie "przepustki".Przepustka wyznacza ci date i godzinę,kiedy mozesz sie
            zarejestrowac na UŚ
            • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.compnet.com.pl 05.06.05, 10:30
              Dokładnie :)
              • Gość: ilons Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.interclik.pl / 82.160.28.* 05.06.05, 12:54
                dzieki za pomoc jesteście naprawde spoko:)) pozdrawiam i powodzenia:))
                • Gość: Ewelina Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.nysa.punkt.pl / *.punkt.pl 05.06.05, 14:51
                  Ja na biologie:D
    • Gość: grzesuav re: Matematyka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.05, 16:22
      Jak wyżej ;P
      rejestracja 15 czerwca o 12:00, ale głównie dlayego że za późno dowiedziałem się o przepustkach
    • Gość: malena filozofia IP: *.dobrafirma.com / *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.05, 16:34
      ...
      • Gość: vintage1 Re: filozofia IP: *.beskid.net / *.beskid.net 05.06.05, 18:35
        ja mam na 16czerwca na 14.00 kto ma tak samo? piszcie na gg 3154624
    • Gość: Nadine Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: 81.219.113.* 05.06.05, 22:09
      Heheh Kaja spotkamy sie ja tez 8 czerwiec 13!! Pisze tez jakie kierunki.Ja
      socjologia, politologia.Pozdr.
      • kaja86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 06.06.05, 01:07
        hehe, to spotkamy sie tez na egzaminie na socjologię ;)tzn jeśli zdajesz na
        pięcioletie magistersie ;) poza tym pedagogika i historia ;)
        • Gość: Gosia Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: 82.160.41.* 06.06.05, 08:26
          A kiedy składamy dokumenty w konkretnym Wydziale? Czy w tym samym dniu co jest
          rejestracja??
    • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.compnet.com.pl 06.06.05, 09:59
      Gosia Ponoć nie ale ja biore wszystkie papiery :) Z tego co wyczytałem z tyłu
      karty rekrutacyjnej TO NIE WIEM O CO BIEGA hehehe :P Aha a jak na Histe to też
      sie spotkamy SĄ NA GERMANISTYKE I HISTORIE WSTĘPNE??
      • gosia86r Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 06.06.05, 10:20
        Arczi nie mogę Ci pomóc bo nie wiem. Ja składam na zarządzanie i marketig.
        • Gość: jush fakacje Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 10:58
          hej a ten formularz (zawiera podanie i życiorys) co jest na stronie to jest do
          pobrania czy dopiero dostaniemy go tam na uczelni w trakcie rejestracji? a
          wogóle to co trzeba przynieść na rejestracje? jakie dokumenty? oprócz dowodu.
          • gosia86r Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 06.06.05, 11:21
            No ja właśnie też nie wiem co tu robić z tym formularzem czy go wydrukować i
            wypisać czy dopiero tam dostaniemy ten formularz??
            • zamaskowanyatakkormorana Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 06.06.05, 11:27
              Hm. Uznają na UŚ odpisy notarialne świadectw maturalnych?
              • gosia86r Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 06.06.05, 11:29
                Tak bo dzwoniłam i się pytałam. Ja właśnie tam daje odpis notarialny!
                • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.compnet.com.pl 06.06.05, 11:32
                  Ja daje Odpis z szkoły na jeden kierunek i orginał na jeden kierunek nie wiem
                  czy tak można ale tam musze zrobić :) Ile kosztuje odpis notarialny świadectwa??
                  Trzeba mieć podpisaną wiarygodnosć dowodu??
                  • gosia86r Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 06.06.05, 11:32
                    Ja zapłaciłam za odpis notarialny świadectwa 15 złoty
                  • Gość: arczi_86 Do Gosi IP: *.compnet.com.pl 06.06.05, 11:45
                    Gosiu ale moje pytanie dotyczy czy mozna dać orginał i odpis na 2 kierunki
                    rożne albo musze najpierw dać dwa odpisy a potem orginał tam gdzie się
                    dostanę ??
                    • gosia86r Re: Do Arcziego 06.06.05, 11:57
                      Możesz dać jeden odpis na jeden kierunek a na drugi orginał albo możesz dać 2
                      odpisy-to zależy od Ciebie. Dopiero jak się dostaniesz na któryś z tych
                      kierunków to musisz im dać im orginał świadectwa-tak mi powiedzieli jak
                      dzwoniłam do Działu Nauczania.
                      > Gosiu ale moje pytanie dotyczy czy mozna dać orginał i odpis na 2 kierunki
                      rożne
                      jeśli dostaniesz się na pzykład na ten kierunke co dałeś odpis to wtedy idziesz
                      do tego wydziału co dałeś orginał zabierasz go i dajesz go na kierunek na który
                      się dostałeś. Wiem że trochę to skomplikowanie napisałam ale mam nadzieję że
                      zrozumiałeś :)
                      • Gość: arczi_86 DLA GOSI :* IP: *.compnet.com.pl 06.06.05, 12:06
                        Gosiu dziękuje wszystko rozumie :* Jestem ci bardzo wdzięczny :* <kwiatek>
                        Kiedy masz rekrutacje?? :>
                        • gosia86r Re: DLA Arcziego 06.06.05, 12:08
                          Fajnie że mogłam pomóc :) Ja mam rekrutacje 9 czerwca o 13.00.
                          • Gość: arczi_86 Miał KTOŚ DZIŚ REKRUTACJĘ?? IP: *.compnet.com.pl 06.06.05, 12:45
                            Miał KTOŚ DZIŚ REKRUTACJĘ?? CO I JAK??
                            • gosia86r Re: Miał KTOŚ DZIŚ REKRUTACJĘ?? 06.06.05, 13:21
                              I nikt nie miał dziś tej rejestracji:(??
                              • kaja86 Re: Miał KTOŚ DZIŚ REKRUTACJĘ?? 06.06.05, 14:05
                                moja kumpela była dzis i ma opis na gg "rejestracja przebiegla bez żadnego
                                problemu" czyli jest ok, na razie jej nie ma to nie moge nic więcej napisac, bo
                                sama mam dopiero w środę ;)
                                • gosia86r Re: Miał KTOŚ DZIŚ REKRUTACJĘ?? 06.06.05, 17:31
                                  Na tronie UŚ są fotki z dzisiejszej rekrutacji:)
                                  • zamaskowanyatakkormorana Re: Miał KTOŚ DZIŚ REKRUTACJĘ?? 06.06.05, 21:53
                                    To ja mam jeszcze jedno pytanie: czy jadąc na uczelnię, w celu ustalenia terminu do Centralnej Rejstracji, muszę mówić już konkretnie na ile kierunków i na jakie chcę iść, czy tylko dają mi formularz, wyznaczają termin i cześć?
                                    • gosia86r Re: Miał KTOŚ DZIŚ REKRUTACJĘ?? 06.06.05, 22:05
                                      >czy jadąc na uczelnię, w celu ustalenia termin
                                      u do Centralnej Rejstracji, muszę mówić już konkretnie na ile kierunków i na ja
                                      kie chcę iść- Nie oni tylko dają ci przepustke i o nic nie pytają
                                      • zamaskowanyatakkormorana Re: Miał KTOŚ DZIŚ REKRUTACJĘ?? 06.06.05, 22:07
                                        Merci.
                • Gość: arczi_86 KTO JUŻ DZIŚ BYŁ NA REKRUTACJI?? IP: *.compnet.com.pl 06.06.05, 11:32
                  NAPISZCIE CO JAK I DLACZEGO RESZTA BEDZIE WDZIĘCZNA :D
                  • Gość: alicja Re: KTO JUŻ DZIŚ BYŁ NA REKRUTACJI?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 11:52
                    no a co z tym formularzem???
                    • Gość: arczi_86 Do alicji :D IP: *.compnet.com.pl 06.06.05, 11:56
                      Ja już sam nie wiem wydrukowałem (Dwa formularze bowiem chce dawać papiery na
                      dwa kierunki ) i wypełniłem już obydwa :| Teraz jeszcze tylko życiorys napisze
                      i spoko GORZEJ z tymi odpisami,orinałami itp. mam już dość PONOĆ MOŻNA DAĆ
                      JEDEN ORGINAŁ (TAM GDZIE MI BARDZIEJ ZALERZY) I JEDEN ODPIS bo tak dostaniemy w
                      szkole ale to sie zobaczy jeszcze ;| NA KIEDY DOWOZICIE PAPIERY MOŻNA 30
                      CZERWCA ZAWIESĆ WSZYSTKO?? CO W KOŃCU BYŁO NA REJESTRACJI I CO WZIĄĆ NA
                      JUTRO ?? O fuck lece na poczte nie zapłaciłem wpiowego :P
                      • Gość: dajing Re: Do alicji :D IP: *.copyservice.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.05, 16:00
                        tez juz wypelnialam ten formularz.. normalnie wydrukowalam :] na stronie
                        napisali, ze do postepowania kwalifikacyjnego mozna zlozyc odpis notarialny i
                        tak tez zrobie, bo nie mam wyboru ;P [orginal i odpis z cke na inne uczelnie ;P]
                        a jak piszesz ten zyciorys? :> CV czy takie normalne: 'urodzilam sie.. bla bla
                        bla'? :D
                  • Gość: bartek KTO DZWONIL PO PRZEPUSTKE I DOSTAL POCZTA@@@@@@@@@ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 11:52
                    ja dzwonilem tam w zeszly wtorek i do tej pory nie dostalem :( a mowili ze do
                    dwoch dni
                    • Gość: arczi_86 Re: KTO DZWONIL PO PRZEPUSTKE I DOSTAL POCZTA@@@@ IP: *.compnet.com.pl 06.06.05, 11:56
                      Mojej kumpeli też mówili do wóch sni ale jeszcze nic nie ma :| moze idz na
                      poczte zapytaj ;|
                      • Gość: bartek Re: KTO DZWONIL PO PRZEPUSTKE I DOSTAL POCZTA@@@@ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 11:57
                        ale inni tez nie dostali a dzwonili wtedy co ja
                      • Gość: bartek Re: KTO DZWONIL PO PRZEPUSTKE I DOSTAL POCZTA@@@@ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 11:57
                        a jak czytalem kiedys inny watek to ludzie dostawali juz nastepnego dnia
                        • Gość: grzesuav Re: dostałem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.05, 22:34
                          Dzwoniłem w czwartek(no może piątek) i dostałem dziś (poniedzialek) przepustke mam na 15 czerwca godz. 12:00
    • Gość: Nelika Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.05, 13:57
      Ja mam 16 czerwca o 15.00.Czy ma ktoś o tej samej porze?Ach i czy daleko od
      dworca PKP jest ten budynek?Pozdrawiam.A ci co byli niech napiszą co i jak.....
      • Gość: grzesuav Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.05, 18:38
        no właśnie, jak tam trafić z dworca ??
        • gosia86r Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 07.06.05, 20:11
          Z dworca głównego jest bardzo blisko na ul. Bankową.
          mapserver.um.katowice.pl/website/katowice/viewer.htm- to jest link na
          którym się znajduje mapa Katowic. Tam gdzie pisze "pobierz nazwy ulic"-naciśnij
          na to a potem poszukaj ul. Bankowej. Następnie naciśnij na powiększenie i
          zobaczysz dokladnie jak dojść z dworca do ulicy Bankowej
    • Gość: JARESS Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.ekspres.net.pl 07.06.05, 15:41
      A JAKA DAJECIE NAZWE ODBIORCY NA WPLACIE NA KONTO US???? JA NA MATEMATYKE
      SKLADAM ;) POZDRO :)
      • gosia86r Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 07.06.05, 17:14
        > A JAKA DAJECIE NAZWE ODBIORCY NA WPLACIE NA KONTO US????

ING BANK ŚLĄSKI SA,
        ODDZIAŁ w KATOWICACH
      • Gość: grzesuav Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.05, 18:41
        a ile proc szacunkowo z maty? bo też na mate składam...
        • Gość: jaress Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.ekspres.net.pl 11.06.05, 17:07
          84 pdst i 40 rozszezona
          • Gość: JANEK Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.ekspres.net.pl 18.06.05, 00:15
            A WLASCIWIE ILE LUDZI SIE NA MATE W TYM ROKU WYBIERA BO NA FORUM CHYBA TYLKO
            KILKA, JAK DLA MNIE TO DOBRZE ;) ALE NIE WIEM CO MYSLEC, CHCIALBYM SIE DOSTAC,
            ALE PEWNIE KAZDY CHCE ;D MOJE WYNIKIKI TO PDST 80 I ROZSZEZONA 24 :/ SLABO Z
            ROZSZEZONEJ ALE MAM NADZIEJE ZE UDA MI SIE ;) POZDRAWIAM WSZYSTKICH
            • Gość: bodzio Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.beskid.net / *.beskid.net 02.07.05, 21:19
              Ja ma 92pp 62pr na jedno miejśce jest 2,5 osoby (dzisiaj sprawdzałam). Jaką
              specjalność wybierasz?
              Pozdrawiam
      • Gość: bodzio Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.beskid.net / *.beskid.net 02.07.05, 21:17
        Je sównież składam na matmę. Jakie masz wyniki z matury z matmy i na jaką
        specjalność? Ja mam 92pp 62pr. Pozdrawiam
    • Gość: alzarka Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.info / *.info 07.06.05, 18:49
      ja mam 17 na 14. też dzwoniłąm po przepustkęi dostałam za dwa dni
      a wpisujecie coś w punkcie 14 15?
      • Gość: dajing Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.copyservice.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.05, 19:00
        > a wpisujecie coś w punkcie 14 15?
        hm.. raczej nie.. bo np do 15 mam wpisac przedmiot egzaminacyjny do wyboru.. a
        wyboru nie mam, bo [zdaje na fil. ang - pr. tlum z niem ;P] jest jeden,
        obowiazkowy dla wszystkich test predyspozycji.. a 14.. u nich nie zdaje zadnego
        jezyka, bo przeciez biora wyniki z matury.. :]
        • Gość: Julek Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.05, 19:10
          a to podanie to kiedy trzeba dac? podczas rejestracji?
          Dajing na ile liczysz z matury z angla rozsz?
          • Gość: dajing Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.copyservice.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.05, 19:15
            hmm.. wydaje mi sie, ze to, kiedy dac podanie i te wszystkie inne rzeczy, to nam
            wlasnie powiedza na rejestracji ;] bo to chyba dopiero pozniej sie sklada na
            wydziale.. jakos pewnie do 7-8 lipca ;] [ale dowiem sie jutro, bo mam CR ;P] na
            rejestracje tylko dowod, dowod wplaty i przepustka [no i orzeczenie, jesli
            trzeba ;P] z rozsz ang.. hmm.. mysle, ze spokojnie >90% ;] a Ty tez na fil. ang? :>
            • Gość: arczi_86 BYŁEM DZIŚ NA REKRUTACJI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 07.06.05, 21:28
              Na początku pozdrawiam Gosie :);) Byłem dzisiaj na rekrutacji sala Kazimierza
              Lepszego jest ZAJEBI*** to jest tak:
              Stoi się na dole w holu tam chodzi milion osób na godzine :P Potem podchodzi
              się pod schody czeka się do np. 12:55 (Jak sie ma na 13:00) I taki pan
              mówi "PROSZE PRZYGOTOWAĆ DOWOTY WPŁATY,PRZEPUSTKI I DOWODY OSOBISTE" idzie się
              na górę do Sali tam się wchodzi dość szybko i zajmuje się miejsca (Ja miałem
              18 ;) II rząd).Taka miła Pani (Lub pan)mówią co trzeba robić z kartami leżącymi
              przed nami (Są dośc łatwe KODUJE SIE WSZYSTKO TAK JAK NA MATURZE KODOWAŁO SIĘ
              PESEL) Kodujesz :
              Imie,Naziwsko,Pesel,Miejsce Zamieszkania,Kod Pocztowy,Rok ukończenia szkoły
              średniej,NUmer szkoły (BEZ PANIKI TAM NA KAŻDEJ ŁAWCE LEŻY KSIĄŻKA TAM
              ZNAJDZIECIE BEZ PROBLEMU NUMER SZKOŁY JAK MI SIE UDAŁO TO SPOKO :D ;) potem sie
              odpowiada na pytania :
              1.Czy jesteś chory czy nie ?
              2.Czy chcesz akademik na czas wstępnych?
              Potem się oddaje dopiero dowody wpłaty wraz z tymi wypełnionymi kartkami tamci
              państwo wychodzą a wy oglądacie krotki 15 minutowy film o Uniwerku nawet
              cooool :]
              Potem przychodzą rozdają kartki na których pisze miejsce , ulica , godzina i
              jaki egzamin was czeka ;) Np. ja na niemiecki mam tylko konkurs świadectw i 30
              czerwca mam zawieść pełną dokumentację na wydział w Sosnowcu :)
              I tak to wygląda KEINE PANIK :P
              • gosia86r Re: BYŁEM DZIŚ NA REKRUTACJI :D 07.06.05, 21:35
                Dzięki Arczi za pozdrowienia:):):) i dziękuję że napisałeś na czym polega ta
                cała rekrutacja bo ja mam w czwartek i teraz już wiem co i jak:)
              • Gość: arczi_86 Re: BYŁEM DZIŚ NA REKRUTACJI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 07.06.05, 21:39
                Ciesze się że mogłem pomóc :)
                Ja zdaje na Filologie germańską nie na specjalizacjie:Kultura i Literatura
                krajów niemieckiego obszaru językowego i mam pytanko czy tam będą wszystkie
                zajęcia po niemiecku czy tylko wybrane BO SSUE STRACHNĄŁEM :P
            • bartuss86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 07.06.05, 21:47
              Dajing: tak tez na fil. ang (chcialbym na tlumaczeniowke) i jesli wszystko
              pojdzie dobrze to bede mial 90% z rozsz i sie obawiam ze to moze nie starczyc :(
              • Gość: dajing Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.copyservice.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.05, 22:52
                hmm.. wiesz.. i tak najwazniejszy bedzie ten test predyspozycji.. a ponoc
                przewalony jest.. :/ ale badzmy dobrej mysli :]
                ja tez na tlumaczeniowke :] z niem :] a ty :>
                • bartuss86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 08.06.05, 09:59
                  Nie wiem właśnie, bo niemiecki jest wymagany na poziomie licealnym a w liceum
                  się nie uczyłem. Z drugiej strony uczyłem się 6 lat więc sporo umiałem (tylko
                  trzebaby to powtórzyć). Arabski - fajnie brzmi, ale czy jest sens?
                  • Gość: alzarka Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.info / *.info 08.06.05, 11:11
                    arabski zajebisty język, fajne literki, ja uczyłam się z pół godziny pisać moje
                    imię i nazwisko
                    • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 08.06.05, 12:21
                      Ja wam powiem coś ucze sie niemca trzy lata UWIELBIAM SIE GO UCZYĆ ale z tego
                      co słyszałem to własnie języki wschodu mianowicie :
                      arabski,litewski,łotewski,RUSKI, itd. To języki najbardziej potrzebne w Unii
                      Europejskiej ponoć tam jest juz tego za dużo tego zachodu ;)
                      NO WIECIE BĘDZIECIE TŁUMACZYĆ LISTY OD AL KAIDY :P
                    • Gość: arczi_86 BŁAGAM ODPISZCIE :| IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 08.06.05, 12:23
                      Hej mam prośbe napiszcie mi jak to jest z tymi językami np.Ja chciałbym
                      studiować niemiecki i nie wiem jak to jest WSZYSTKIE ZAJĘCIA SĄ PO NIEMIECKU
                      ALBO TYLKO TAM 2, 3 NA 10 LUB 15 ZAJĘĆ JAK TO JEST , NO I W JAKIM JEZYKU SĄ
                      ZALICZENIA?? WICIE COŚ O TYM??
                      Napiszcie mi będe wam za to wdzięczny :]
                      Czy ktoś wie jak z bytomia dojechać busem na Sosnowiec ?? :>
                      • Gość: arczi_86 Re: BŁAGAM ODPISZCIE :| IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 08.06.05, 14:00
                        Jeszcze jedno jak to jest na uniwerku konkurs świadectw pliss napiszcie czy z
                        średnią 4,53 (6 z historii) i 4 z niemca 5 z angola itd. (Nie mam ani jednej 3
                        ani 2) i z maturą ustną jak narazie zdaną na Polski 5 a Niemiec na 6 (100%)
                        oraz JAK LICZE Z Niemcem podstawą na 80 % (moze ciut więcej) oraz Histe
                        zdawałem na podstawie i poziomie CZY MAM JAKIEŚ SZANSE NA KULTURE I LITERATURE
                        KRAJÓW NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO :|
                        Ps;Nie gadajcie tylko beznadzieja :P
                  • Gość: dajing Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.copyservice.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.05, 22:29
                    hyhy, tez sie uczylam.. 5 lat.. i nawet calkiem niezla bylam ;] potem w liceum
                    niby teeeez.. ale juz prawie nic nie pamietam, bo bylam w grupie poczatkujacej i
                    kompletnie nic nie robilam ;P
    • majaodgucia Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 08.06.05, 14:11
      A kto wybiera się na zintegrowaną edukację wczesnoszkolną z wychowaniem
      przedszkolnym - licencjat?Bo jakaś laska na innym forum napisałam mi że na
      zimowy nabór przyjmowali ze średnią 6,0 a skoro tak to moje 80 dych właśnie
      poszło na grzyby!!!
      • Gość: arczi_86 Do majiodgucia..... IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 08.06.05, 14:18
        Wiesz co ta laska chyba powinna sobie łeb zbadać NO CO TY Z TAKĄ ŚREDNIĄ TO BY
        DWIE OSOBY STUDIOWAŁY :| Nie dajmy się zwariować :|
        • Gość: gosia86r Re: Do Arcziego IP: 82.160.41.* 08.06.05, 14:22
          Mam do Ciebie wielką probę:):):) bo wiem że już byłeś na tej rejestracji a ja
          mam jutro i proszę powiedz mi ile to mniej więcej trwa. Jeśli mam na godzinę
          13.00 to ta rejestracja będzie trwala do 14.00??
          • Gość: arczi_86 Re: Do Gosi IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 08.06.05, 14:40
            Nikt nie odpowiadna na moje pytania :|
            No ja miałem na 13:00 i trwała do 13:34 jeszcze udało mi się na Stawową dobiec
            na autobus który jechał o 13:45 :] Tak to trwało o 13:00 ale np o 12:00 trwało
            do 12:55 :| Tak że nigdy nie wiadomo :|
            • Gość: gosia86r Re: Do Arcziego IP: 82.160.41.* 08.06.05, 15:07
              dzięki za pomoc. Mam nadzieję że zdarzę na pociąg... echhh chciałabym Ci pomóc
              ale niestety nie wiem jak to jest z niemieckim na UŚ. A jeśli chodzi o busy to
              są bezpośrednie z Bytomia do Sosnowca? Bo mi to też potrzebne do wiadomości:)
              • Gość: arczi_86 Do Gosi IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 08.06.05, 15:27
                A na co ty chcesz iść też??Będziesz musiała jezdzić z bytomia do Sosnowca?? Jak
                sie dowiem dam ci znać... :D
                Pociągiem to z kąd jesteś??
                • Gość: Gosia Re: Do Arcziego IP: 82.160.41.* 08.06.05, 15:43
                  Jestem ze Swiętokrzyskiego i teraz jadę pociągiem. A chcę iśc na Zarządzanie i
                  Marketing (wydział w Chorzowie). Pytam o bezpośredni dojazd z Bytomia do
                  Sosnowca bo będę mieszkać prawdopodobnie w Bytomiu (Miechowice) u mojej
                  rodzinki a w Sosnowcu mam chłopaka i dlatego chce wiedzieć czy jest jakieś
                  bezpośrednie połaczenie bo na pewno będę go często odwiedzać :):)
                  • Gość: arczi_86 Do Gosi .. IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 08.06.05, 15:55
                    Ahhhhhhha :D
    • majaodgucia Do Arcziego 08.06.05, 15:28
      Dzięki za pocieszenie - nadzieja umiera ostatnia! :)
    • lily86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 08.06.05, 15:55
      O boshe, skomplikowane to wszystko :) Czy mozecie mi podac nr tel. pod ktorym
      udzielaja jakis infotmacji bo nie moge go znalezc na stronie UŚ,
      ktos tu napisal ze pod tym numerem : 0-32 359 047 moge zamowic przepustke, czy
      uzsykam tu tez inne informacje?
      Rozumiem, ze na rejestracje musze miec dowod wplaty, dowod tozsamosci i
      zaswiadzcenie lekarskie, a kiedy mam zlozyc reszte dokumentow?
      I jeszcze jedno pytanie:) Czy to zaswiadczenie lek. mozna sobie skads sciagnac
      albo zadzwonic do nich zeby przyslali czy musze po nie az do Katowic jechac?
      Jak to zaswiadczenie wyglada?
      Prosze uswiadomcie mnie, z góry dziekuje za informacje :)
      • Gość: gosia86r Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: 82.160.41.* 08.06.05, 16:00
        > ktos tu napisal ze pod tym numerem : 0-32 359 047 moge zamowic przepustke,
        czy
        > uzsykam tu tez inne informacje?

Pod tym numerem 0-32 359 20 47 możesz zamówić przepustkę i uzyskać wszelkich
        informacji. Ja jak czegoś nie wiedziałam to zawsze dzwonilam na ten numer i
        taka jedna miła pani zawsze mi wszystko wytłumaczyła :):)
      • Gość: arczi_86 Do lili86... IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 08.06.05, 16:06
        lili86 a więc tak :)
        Wszystkie numery telefonów można znaleść na stronie www.us.edu.pl tam u góry
        jest taki telefon tam są wszystkie numery fonów :)
        DZIAŁ NAUCZANIA TAM SIE DOWIESZ WSZYSTKIEGO:
        ul. Bankowa 12
        40-007 Katowice
        pokój: 11
        tel. bezpośredni: (+48 32) 359 20 47, 359 16 22
        Orzeczenie lekarskie powinnaś dostać w szkole od swojej lekarki w szkole jak
        nie to nie wiem co jest :P Jak zdajesz na Biologie,Chemie,Biotechnologie lub
        coś takiego to musisz mieć ich orzeczenie lekarskie po które raczej sama
        będziesz musiała jechać :]
        (Orzeczenie lekarskie to mała kartka o przydatności do zawodu)
        :D

• lily86 Re: Do lili86... 08.06.05, 16:13
          ja wlasnie na biotechnologie :) dziekuje za informacje, wiec zabieram sie za
          telefonowanie, mam nadzieje ze ta pani w sekretariacie jest cierpliwa :P
          Pozdrawiam!
    • Gość: arczi_86 Dlaczego?? IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 08.06.05, 19:04
      DLACZEGO MI NIKT NA MOJE POSTY NIE ODPOWIADA!!!???<beczy>
      • Gość: Gosia86r Re: Dlaczego?? IP: 82.160.41.* 08.06.05, 19:06
        <głaszcze> <przytul> :):)
    • arczi_86 Dlaczego?? 08.06.05, 19:10
      Dzięki Gosia ale kurcze nikt mi nie odpowiada <beczy>
    • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 08.06.05, 19:29
      A moze na I roku są takie przedmioty na niemieckim ??09.1-NNI-1 Praktyczna
      nauka języka niemieckiego I : spec:Kultura i literatura krajów niemieckiego
      obszaru językowego:
      Historia literatury niemieckiej I
      Gramatyka opisowa języka niemieckiego cz. I
      Historia kultury niemieckiego obszaru językowego
      Wstęp do językoznawstwa
      Psychologia
      Łacina
      Wychowanie fizyczne

Tylko w jakim języku WF na pewno po Francuski :P
      • Gość: brumbrum Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 20:23
        Arczi_86 mi sie wydaje ze nie wszystkie przedmioty beda po niemiecku,
        szczegolnie na poczatku bedzie wiekszosc po polsku. Mysle ze taka np. gramatyka
        opisowa po niemiecku bylaby masakryczna ;)
        Czytalem tez twoj post o tym ze byles na rejestracji i ze jest pytanie czy
        jestes na cos chory. Moglbys dokladnie napisac jak brzmialo pytanie? Czy w tym
        momencie na cos chory? czy jestes np. alergikiem? z gory dzieki
        • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 08.06.05, 21:52
          Nie nie brumbrum TAM NA KARCIE PISZE KONKRET:
          Jesteś niepełnosprawny TAK NIE masz zakreślić poprawną odpowiedz to tyle
          Przepraszam wyraziłem się bardzo nie precyzyjnie :)
          Dzięki pocieszyłeś mnie z tymi przedmiotami :)
          A do Lilly No nie wiem ale chyba mozna przynieść pozniej :)
          • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 08.06.05, 21:54
            Jeszcze jedno jak to jest na uniwerku konkurs świadectw pliss napiszcie czy z
            średnią 4,53 (6 z historii) i 4 z niemca 5 z angola itd. (Nie mam ani jednej 3
            ani 2) i z maturą ustną jak narazie zdaną na Polski 5 a Niemiec na 6 (100%)
            oraz JAK LICZE Z Niemcem podstawą na 80 % (moze ciut więcej) oraz Histe
            zdawałem na podstawie i poziomie CZY MAM JAKIEŚ SZANSE NA KULTURE I LITERATURE
            KRAJÓW NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO :|
            A co o tym myślisz jak z tym będzie ?? :|
            • Gość: brumbrum Do arczi_86 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 23:02
              Ale przeciez oni nie biora pod uwage ocen na swiadectwie. Gdzie ty to
              wyczytales? Na stronie uś znalazlem takie cos:

Filologia

Specjalność: kultura i literatura krajów niemieckiego obszaru językowego

Nowa matura

· Podstawę przyjęcia na studia, w ramach miejsc dostępnych, stanowić· będą
              wyniki egzaminu maturalnego z przedmiotów zdawanych przez kandydata na
              egzaminie maturalnym — język niemiecki.

Kandydaci, którzy nie będą zdawać na egzaminie maturalnym języka niemieckiego
              przystępują do egzaminu wraz z kandydatami ze starą maturą.

Stara matura

· Test sprawności językowej w zakresie gramatyki języka niemieckiego. (120
              min.)

· Ustny test ze sprawności językowej w zakresie języka niemieckiego.

Warunkiem dopuszczenia do egzaminu ustnego jest uzyskanie minimum 40% punktów z
              egzaminu pisemnego.

Koniec cytatu :)
              • Gość: arczi_86 Do brumbrum IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 09.06.05, 15:02
                Aha dzięki teraz mi to dopiero uświadomiłeś :P Nie czytałem tego TYLKO na
                karcie co dostałem przeczytałem konkurs świadectw no to myslałem że całego
                świadectwa :P A to o MATURE im chodzi no to spoko :|
                A niektórzy gadali coś o jakiś tam przeliczaniach ocen na punkty wiesz coś o
                tym ??
                • Gość: brumbrum Re: Do arczi_86 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.05, 15:32
                  z przeliczaniem ci niestety nie pomoge bo sam jeszcze tego nie rozgryzlem
    • lily86 hmm 08.06.05, 20:35
      Wiecie co...mnie jeszcze jedna rzecz zastanawia ( a moze za bardzo kombinuje?)
      No bo tak, z tego co czytam na stronie to ogłoszenie listy zakwalifikowanych
      do przyjęcia na studia nastąpi do 18.07, a do 29.07 trzeba dokonac wpisu na
      studia. Przy wpisie trzeba dostarczyc oryginal swiadectwa maturalnego jesli
      wczesniej zlozylam odpis. No a co w przypadku, gdy oryginal zloze na inna
      uczelnie (tam akurat wyniki rekrutacji maja byc ogloszone do 31.07 czyli moga
      byc troche pozniej) i poprostu oryginalu nie bede miec do tego 29? Skresla mnie
      z listy nawet jakbym sie dostala? Kicha... no bo bardziej mi zalezy na tej
      drugiej uczelni niz na UŚ i wolalabym tam zlozyc oryginal
      ...mozna zglupiec od tego wszystkiego... czy ja wogole dobrze w tej kwestii
      rozumuje? hm?
      • Gość: dajing Re: hmm IP: *.copyservice.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.05, 22:37
        ehh.. mam dokladnie ten sam problem.. :/ kurcze.. nie wiem, jak to bedize.. na
        UŚ skladam odpis.. a orginal na AE.. i tam powiedzieli, ze wyniki beda 'jakos
        pod koniec lipca'.. czyli nawet dokladnie nie wiadomo kiedy.. ;]
    • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 09.06.05, 14:12
      Dlaczego nic nie piszcie co tam jak tam JAK CZEKANIE NA WYNIKI ??
      • Gość: Ewelina Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.nysa.punkt.pl / *.punkt.pl 09.06.05, 15:23
        Ja jutro jadę na rejestracje:D Mam na 12:) Będzie ktoś?:) Wogóle jak dla mnie
        to wszystko to jakaś totalna porażka. Mieszkam w Nysie, więc kawałek trzeba
        jechać, wiadomo też, że jeżeli będe studiowac w Katowicach to musze tam
        mieszkanko znaleźć, i najlepiej byłoby zacząć już szukać. A tak przez to, że
        nie ma wyników, nie wiem czy się dostanę, czy wogóle mam jakieś szanse, i nic
        nie można załatwić. Heh:D No ale trudno:)
        • Gość: Kaja Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.ssnet.pl 09.06.05, 15:37
          Ale to czy sie dostaniemy to i tak bedziemy dopiero w lipcu wiedzieć, ja jestem
          już zarejestrowana, tzn od wczoraj i moze pora wreszcie się do egzaminu
          przygotować. a ta rejestracja to taka nawet fajna zabawa :) tam leżą ołówki i na
          końcu facet mówi, żeby ich nie zabierać, no chyba, że się chce zmniejszyć szanse
          konkurencji ;)
          • Gość: Ewelina Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.nysa.punkt.pl / *.punkt.pl 09.06.05, 15:45
            Kaja a na co idziesz?:) Ja na szczęście egzaminu nie mam. Tylko ocenka z
            biologii z matury, i ze świadectwa z gery:) Bo startuje na Biologię:)
            • kaja86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 09.06.05, 15:52
              Heh, ja jestem zarejestrowana na socjologię, pedagogikę i historię. To na co
              pójde i czy w ogole na coś pójde to jedna wielka niewiadoma, wszystko zalezy od
              matury i tego egzaminu 4 lipca (no socjologię) Chcialabym się dostać na studia,
              bardzo...:)
              • Gość: arczi_86 Do brumbrum IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 09.06.05, 15:58
                Aha no ale dzięki ze mi przynajmniej to jedno wytłumaczyłeś :) Aha a jak to
                jest np tak ja daje papiery na niemiecki nie i dało tam tez 150 osob takie same
                dokumenty i oni oglądają nasze świadectwa maturalne i wybierają np. 50 osob co
                mają tam wyniki najlepsze od 80% do 100% NA TYM TO POLEGA TAK :> Jak tak szkoda
                że w świadectwa nie szpakają :P
              • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 09.06.05, 16:00
                A tam do cholery zdaje ktoś na niemiecki ?? :P
                Aha to jest tak w pierwszym roku an Filologi niezależnie jakiej że oni
                wszystkim sprawdzają poziom potem wprowadzają korekte i wszyscy juz umieją tak
                samo dany język :)CHYBA :P
    • Gość: ktos Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.05, 17:01
      Mialam dzisiaj troche czasu do rejestracji i jako zapalona matematyczka
      zaczelam sobie liczyc...
      Rekrutacja trwa 3 tygodnie , nie liczac weekendow to 15 dni
      Trwa od 9 do 16 czyli 8 godzin
      W kazdej godzinie rejestruje sie co najmniej 140 osob
      Kazdy z nas zaplacil oplate rekrutacyjna minimum 80 zł
      Gdy wszystkie te liczby pomnozymy wyjdzie nam sumka 1 344 000 zł polskich...
      Fajnie, nie??
      • Gość: Ewelina Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.nysa.punkt.pl / *.punkt.pl 09.06.05, 19:06
        No bardzo fajnie... Zbijają sobie kase, potem ponad połowie
        powiedza "dowidzenia" i będą się cieszyć z owocnego sezonu..
        • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 09.06.05, 19:19
          Przpraszam za wyrazenie ale JA PIE.. ile kasy !!! :|
    • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.compnet.com.pl 09.06.05, 19:28
      Heheheh JESTEM 100 :D
      • gosia86r Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 09.06.05, 20:56
        Jakąś godzinke temu wróciłam z Katowic. Echhhh jestem strasznie zmęczona ( 2,5
        godz. w pociągu-masakra!!) No ale na tej rejestracji było bardzo fajnie.
        Poznałam jedną koleżankę Olę ze środuli :D:D którą pozdrawiam.
        • Gość: Ewelina Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.nysa.punkt.pl / *.punkt.pl 09.06.05, 21:55
          Hehe no ja musze jechac 3 h:D Zalezy od połączenia, czasem nawet więcej, czasem
          mniej:D Daleko od dworca jest Bankowa?:)
          • Gość: wampirek Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.gorzow.mm.pl 10.06.05, 08:59
            blisko...jakies 10 minut...ja jakas godzine temu wrocilam...z domu wyjechalam o
            5.20 i tak do 14...wypelnic jeden glupi swistek :/ w ciagu 15 min...obejrzec
            film...czekac 6h na pociag...jechac 9,5h do domu...paranoja...no coz...przyznam
            ze warto bylo ;) ...ja ide na filologie slowianska specializacja
            slowenska..hyhy..aha i najlepsza mi godzine wyznaczyli egz. - 8:00 :D hyhynie
            wiem jak ja to zrobie
            • Gość: arczi_86 Do Wampirek... IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 10.06.05, 10:12
              Hej Ja też na filologie ale germańską mam konkurs świadectw 30 czerwca o 8:00
              rano ale jak dojechać do SOSNOWCA NA 8:00 RANO masakra A TYM BARDZIEJ ŻE TO JUŻ
              WAKACJE BĘDĄ :|A czy ja np. moge zawieść im świadectwo 29 czerwca tam o 12:00
              na przykład albo musze być o tej 8:00 w wydziale Filologii w Sosnowcu :| Wiesz
              coś o tym ?? :|
              • Gość: Gosia86r Re: Do Arcziego IP: 82.160.41.* 10.06.05, 10:20
                Na pewno musisz złożyć 30 czerwca o 8.00 godzinie czy od tego dnia do 6 lipca??
                Bo ja też mam tak wpisane w Dacie i godzinie ( też mam konkurs świadectw) i się
                pytałam czy muszę być dokładnie o tej porze i mi powiedzieli że mogę składać od
                30 czerwca godziny 8.00 do 6 lipca do godziny 16.00
                • Gość: dajing Re: Do Arcziego IP: *.copyservice.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.05, 10:24
                  nom.. ja tez mam konkurs swiadectw :] i napisali, ze trzeba skladac do 8 lipca..
                  a egzamin mam 5 ;] wiec chcac - niechcac i tak pewnie zloze w dniu egzaminu, bo
                  mi sie nie bedzie chcialo drugi raz do sosnowca jechac ;D ale mozna chyba zlozyc
                  kiedy sie chce.. nie wydaje mi sie, zeby przegladali te swiadectwa od razu w
                  dniu egzaminu ;]
                  • Gość: arczi_86 Do Reszty :P IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 10.06.05, 10:47
                    Ale ja na niemcu nie mam żadnych egzaminów :| chyba ide to przeczytać zaraz wam
                    powiem jak mam TO OD DZIS KUJE :P Ale mi właśnie pisze chyba tylko 30 czerwca
                    8:00 Sosnowieć Konkurs Swiadectw a na co wy że macie egzaminy ??
                  • Gość: arczi_86 Do Rzeszty :P IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 10.06.05, 10:52
                    U mnie pisze tak :P
                    (NM)Kult.i lit.niem.obsz.jęz :] Fesss co :P
                    Egzamin z przedmiotu :
                    (NM)WFIL spec.germańska-konkurs świadectw (verte)
                    Data i godzina egzaminu 30.06.2005 08:00
                    Mjejsce egzaminu:
                    Konkurs świadectw,Wydz.Filologiczny, Sosnowiec, ul.Pułaskiego 6
                    I to wszystko czyli chyba nie mam zadnych egzaminów :O A oni egzaminem nazywają
                    Konkurs Świadectw :P
                    • Gość: Gosia86r Re: Do Arcziego :P IP: 82.160.41.* 10.06.05, 11:25
                      No właśnie u mnie tak samo pisze. I ja się ich pytałam i z tego tak wynika: że
                      masz konkurs świadectw i świadectwa możesz składać od 30 czerwca od godziny
                      8.00 bo nawet na drugiej stronie Ci pisze " w terminie od 30 czerwca do 8 lipca
                      2005r. od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00"
                      • Gość: arczi_86 Do Gosi :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 10.06.05, 11:32
                        Dziękuje Ci Gosiu Znowu mi pomogłaś :) Teraz ide sie Przygotowywać mam o 13:00
                        zakończenie szkoły średniej z świadectwami tak że narazie :D
                      • Gość: arczi_86 Do Gosi raz jeszcze :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 10.06.05, 11:33
                        A to nie musze sie nic uczyć :> :)
                  • Gość: arczi_86 Do Reszty :P IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 10.06.05, 10:54
                    Ja myslałem ze w Sosnowcu są wszystkie filologie a tam jest tylko Germańska ,
                    Angielska,romańska,włoska,hiszpańska,francuska,rosyjska,rosyjski od podstaw i
                    wschodniosłowiańska i to na całym Sosnowcu :P
    • Gość: Ja :D Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 10.06.05, 16:40
      Czemu nic nie piszecie ??:>
      • kaja86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 10.06.05, 16:41
        heheh, a co mamy pisac? ja bym tam po prostu chciala iśc i tyle ;)ale pogadac
        można... ;)
        • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 10.06.05, 16:43
          No ja już nie wiem :P Dostałem DZIŚ Śiwadectwo UKOŃCZENIA SZKOŁY ŚREDNIEJ :]
          Szkoda że nie z paskiem ale nie chwaląc się mam średnią 4,55 :D
          Mam nadzieje że jak będą konkursy świadectw to sobie i te wezmą zobaczą :P Mam
          kurde niemiecki angol i mate napisane jako Poziom rozszerzony :) Z angola 5 na
          poziomnie roz. ale go nie lubie z niemca i z maty gorzez 4 i 4 ale na
          rozszerzonym :|
          • kaja86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 10.06.05, 16:45
            heh, ja akurat mam z paskiem i teraz myśle po co mi to. Ja co prawda mam konkurs
            swiadect, ale nie tego ukończenia tylko tego z matury, a ono juz takie fajne nie
            będzie, zreszta już sama nie wiem...
    • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 10.06.05, 16:45
      Hej Kaja gosia mi coś nie odpowiada :P Może ty znasz odpowiedzi na moje
      pytanka:P A Ty kaja na jaki kierunek?? Masz wstępne??
      • kaja86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 10.06.05, 16:47
        no ja mam wstepne na socjologię, a poza tym składam na historę i pedagogikę, ale
        tam tylko matura się liczy. Ja Ci raczej nie pomoge, bo o tych wszystkich
        filologiach raczej nie mam pojęcia niestety.
        • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 10.06.05, 16:54
          Wiesz co ci POWIEM (GRATULUJE PASKA) i szkoda że właśnie tych świadectw nie
          biorą pod uwagą :| A moje maturalne NA 100% Będzie okropne :/ O ILE ZDAM I JE
          DOSTANE :| :[ Już sam nie wiem co tam napisałem :| mogli by wyniki dać w ten
          poniedziałek :| A nie czekać jeszcze 17 dni :|
          No kierunki ładne na którym ci zależy najbardziej??
          A Apropo świadectw ja jakoś mam uczucie że sobie i te ukończenia szkoły
          prześledzą ;)
          • kaja86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 10.06.05, 17:00
            dzieki ;) najbardziej to na socjologii ;)ta reszta to tylko tak, bo na
            socjologię jest dużo chętnych zawsze ;)jak się teraz nie dostane to i tak zdaje
            za rok. Możliwe, że oni sobie je obejrza ale brac pod uwage raczej nie beda, bo
            w końcu zasady rekrutacji są tam jasno okreslone.A moje świadectwo maturalne
            najciekawsz na pewno sie będzie niestety.
            • Gość: kiwi Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.bater.net.pl / 83.238.20.* 10.06.05, 17:18
              ejj a mam pytanko bo ja złożyłam tzn zarejestrowałam sie na 3 kierunki
              (romanistyka- w sosnowcu, francuski-sosnowiec i francuski- rybnik ) i mi na tej
              kartce piszez e niby wszytskie papiery mam zawieźć do sosnowca... ale co
              sosnowiec ma do rybnika?? oni im tam bedą potem te moje dokumenty wysyłac czy
              jak?? bez sensu... zna sie ktos na tym?
              • kaja86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 10.06.05, 17:22
                jak tak pisze, a pisze bo mam ta kartkę przed soba ;) to po prostu masz zawieżć
                do Sosnowca, fajnie masz, bo wszstko w jednym pokoju ;) Ja bede musiała troche
                pochodzic po Katowicach, ale da sie przeżyć :)
                • Gość: India Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.05, 11:27
                  A ja mysle, ze dobrze, ze nie biora swiadectwa ukonczenia szkoly, gdyz 3 u
                  jednego nauczyciela jest rowne 5 u innego.. oceny szkole sa nieporownywalne a
                  matura za to tak. Inna rzecz, ze matura był to jeden egzamin a na ocene na
                  świadectwie sklada sie caly material, cala twoja wiedza licealna.
      • gosia86r Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 10.06.05, 17:53
        > Hej Kaja gosia mi coś nie odpowiada :P

Oj Arczi bardzooo przepraszam ale dziś miałam zwariowany dzień bo mnie znajomi
        odwiedzili ale postaram się to zaraz naprawić :P ;);)

>Może ty znasz odpowiedzi na moje pytanka:P

A ja myślałam że już Ci wszystko wytłumaczylam :p
        • Gość: Ewelina Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.nysa.punkt.pl / *.punkt.pl 10.06.05, 19:38
          No ja już jestem po rejestracvji:D Teraz tylko czekać na wyniki i dowieźć
          papiery:D I miejmy nadzieje, dostać się:D
          • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 10.06.05, 22:01
            Ohhh Gosiu Tak masz racje wytłumaczyłaś mi :D Wiecie co mi sie tak strasznie
            nudzi ze jutro Planuje wysprzątać cały ogródek hehehe :P Niech już lepiej są te
            wyniki WIECIE CO JEST NAJLEPSZE 27 CZERWCA SĄ WYNIKI NIE , A NP.W NASZEJ SZKOLE
            (DZIŚ NAM DYREK MÓWIŁ NA ZAKOŃCZENIU ROKU)ŻE MAMY PRZYJŚĆ PO WYNIKI 27 CZERWCA
            ALE ŚWIADECTWA OTRZYMAMY DOPIERO OKOŁO 10;00 RANO 30 CZERWCA FESSSS BEZSENS :)
            aLE DZIĘKI KAJI I GOSI WIEM ŻE MOGE PEŁNĄ DOKUMENTACJĘ ZAWIEŚĆ DO SOSNOWCA
            DOPIERO MIEDZY 1 A 6 LIPCA :D
            ZA TO WAM DZIEWCZYNY DZIĘKUJE :)
            aHA I POZDRAWIAM EWELINE :D
            • Gość: on Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: 212.244.85.* 10.06.05, 23:59
              ta, i pozdrawiam moja babcie, dziadka, wujka i w ogole cala moja rodzine ...
              koles, jestes beznadziejny. nie jestem chamem, bynajmniej dotad nie bylem, ale
              jak czytam towje posty, to ... 'prosze, odpowiezdzcie mi', a jak ci dziewczyna
              pisze, ze odpowiadziala, to ty 'no rzeczywiscie'. no ja ... zastanow sie
              troche. tak samo z tym ciaglym pytaniem i gdybaniem ze swiadectwami ukonczenia
              szkoly. nie znasz warunkow rekrutacji? no chyba, ze liczysz na to, ze skoro
              tylko popatrza 'oooo, pan xyz' to wtedy pomysla sobie 'nie no, temu to trzeba
              dodac punkty za oceny'. inaczej bym to troche ujal, ale wiecie - cenzura.
              • Gość: Ja Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 11.06.05, 11:02
                A co koleś zal ci dupe Sciska nie boj sie posciska , posciska i pusci :D
                Pozdrawiam i ciebie też jak ci żal :D
                • Gość: Ewelina Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.nysa.punkt.pl / *.punkt.pl 11.06.05, 16:14
                  Dzięki za pozdrowienia. Co do tego pana, któremu nie podoba się zachowanie
                  Arcziego- trochę przyhamuj. Jak Ci to nie odpowiada to trudno, przecież chyba
                  lepiej, że pozdrawia niż wyzywa? Bynajmniej atmosfera lepsza, a to, że się
                  stresuje wynikami i tak dalej, to chyba normalne...
    • Gość: bartek Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.05, 17:46
      co wpisaliscie w pole "tytulem" na druku przelewu? imie i nazwisko i kierunek?
      • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 11.06.05, 18:14
        Tytułem ja wpisałem:Wpisowe a inni mieli Opłata Rekrutacyjna :| Chyba o to
        biega aha imie , nazwisko, miejscowość , kod i ulica a potem to co u gory czyli
        Wpisowe *Tak jak ja* albo Opłata rekrutacyjna :]
        • gosia86r Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 12.06.05, 12:23
          a co z tym podaniem? bierzecie go ze sobą przy składaniu dokumentów na swój
          wydział??
          • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 12.06.05, 12:26
            Ja biore wszystko (Jak zdam mature) To te dwa świadectwa,Zdjęcia,Ten
            formularz,Orzeczenie lekarskie i ksero dowodu osobistego (Które nie musi być
            poświadczone :D)no i oczywiścię ten dokument który oni mi dali na
            Rejestracji :) Aha no i swój orginalny dowód osobisty :D
    • lily86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 13.06.05, 10:33
      A tak wogole to jak wam sie same Katowice podobały? A uczelnia? Jakie wrazenia? :)
      • gosia86r Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 13.06.05, 10:41
        Hmmm Katowice nawet fajne miasto ale troche szare i te budynki niektore takie
        stare i czarne....:(:( ale ludzie mili i sympatyczni:). A uczelnia rewelacja. I
        ta aula też niezła bajera. Ogólnie jest dobrze:)
        • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 13.06.05, 12:25
          Mi też sie katowice jako miasto podobały :D A te budynki to włśnie spoko sama
          Historia wszystko taki kontrast buduje (Stare-Nowe) to spoko wygląda TE stare
          duże kamienice coool :D UCZELNIA rewelka ;) A Aula Kazimierza Lepszego (Czy
          jakoś tak) Zajebi*** :) Ogolnie wiem jak wygląda budynek główny ale nie wiem
          jak wygladają wydziały :D Ale co mi z tego jak Filologia jest w Sosnowcu :| A
          czy ktoś wie czy Sosnowiec też jest taki spoooko :D ?? :P
          • Gość: maturzystka2005 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.unicomp.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.05, 12:46
            heh Katowice fajne miasto mowicie hmmm tez mialam okazje byc tam w piatek na tej rejestracji i stwierdzam, ze to w moim przypadku bedzie ostatecznosc po tym co zobaczylam, tam wlasnie wyladowac na 5 lat, juz gliwice lepsze o wiele, mam nadzieje ze nie bedzie mi dane spedzic tam ten najwspanialszy okres w zyciu:)
          • kaja86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 13.06.05, 12:52
            hehe, podobno w Sisnowcu nie jest źle ;) Chyba na filologii angielskiej na
            budunku jest taki wielki napis, ze tynk odpada :D ale poza tym to spoko. Ja
            Katowice znam dośc dobrze i uczelnia prezentuje się całkiem fajnie, podoba mi
            sie zwłaszcza wydział nauk społecznych i wydział prawa. Katowice spoko, ja bym
            chyba nie mogla żyć gdzie indziej, jesli was to interesuje to jest sporo fajnych
            knajp ;)
            • gosia86r Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 13.06.05, 13:10
              Ja polecam pub w spodku :D:D Jest tam uroczo i romantycznie <lol>
              • kaja86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D 13.06.05, 13:16
                heh, tam nie byłam nigdy, ale w ogole w centrum jest tego sporo i w sasiednich
                miastach też, w sumie wszędzie można tramwajem dojechac ;)
                • Gość: arczi_86 Re: WSZYSCY CO NA UNIWEREK ŚLĄSKI :D IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 13.06.05, 13:55