Dodaj do ulubionych

Wirus na koncie google ?

IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 08.02.18, 15:11
Witam, system freezuje sie kompletnie i jedynymi mozliwosciami jest ctr alt del i nacisniecie wyloguj sie albo reset ,mój problem pojawia sie glownie podczas grania w gry . Poczatkowo myslalem ze system cos kuleje (W8) albo cos z dyskiem ewentualnie karta graficzna. Wyczyscilem kompa w srodku, zrobilem formata i problem dalej wysepowal (po formacie jedyne co zrobilem to polaczenie chroma z moim kontem google). Problem zaczal mnie mocno irytowac wiec kupilem nowego laptopa. I zainstalowalem pare gierek (Lol, Fallout 4 itd) i polaczylem sie z kontem google w chromie. I oczywiscie znow to samo (W10 w lapku, laptop porzadny Asusa z serii ROG). Jedyne co mi do glowy przychodzi to jakis wirus w koncie google ? Ktos wie jak sobie z tym poradzic?
Obserwuj wątek
    • Gość: Kolobos Re: Wirus na koncie google ? IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.18, 09:52
      Usun dane synchronizacji z konta google: support.google.com/chromebook/answer/2914794?hl=pl
    • eliahorit Re: Wirus na koncie google ? 20.02.18, 12:13
      jaki ram, jakie statystyki komputera, ile masz kart jednoczesnie odpalonych itp? ciezko tak bez wiedzy cokolwiek powiedziec.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka